GC37BDR Jednou a dost !

GC37BDR Jednou a dost !

vitablondak found Jednou a dost !

Video z odlovu této keše je níže a v sekci VIDEA!

 

Monday, 28 November 2011Ustecky kraj, Czech Republic

18:05 *STF* Jubilejní 33. Což ale bohužel znamená, že jsem nekde byl 33 x pozde:-)))) Po takové dobe stf, tak to není obvyklé. Asi to nebude keš, kde budou fronty:-)) Dnes jsem ji zaregistroval na foru. V Moste a okoli mam vytipovanych par kanalovek. Ale kdyz jsem si procetl logy tech, kterí tady ani nebyli, tak mi hlodala jeste vic. Pak zjistuju, ze STF je mozna volne. Není cas se ptát, úkol zní jasne! Vytisknu listing, z prace domu, prevliknout a vyrazim… Vyzbrojen listingem, predpokladem, ze listing obvykle vyzni hur, nez realita, celovkou (klasickou svítilnu jsem mel radeji v kapse) a odhodlanim. Nu coz, vratit se muzu vzdycky:-) Na miste, dle predpokladu, je klid. Zároven s tmou lezu dovnitr a postupuju presne podle vyborneho a presneho popisu v listingu. Hnus je ze zacatku, pak uz to tak hrozne neni. První má kanálovka, kam jdu v holínkách. A jsem tomu veru rád:-)) Na trekovky to fakt není:-))Rukavice se taky hodí! Také mám poprvé:-)
Z listingu a logu jsem opravdu celkem vystrašený:-)) Neprijemne je krceni a zabakovani, ale pomalu a jiste postupuju. Horsi jsou prepady, obzvlaste druhý je „výživný“ a trochu o hubu, ale opatrne se i ten da. I kdyz ne bez zaspineni. U jednoho prepadu jsem vyplasil potkana. Byl vykuleny jako ja. V uprku mi prebehl skoro pres gumaky. Naštestí ale prchal po zemi:-))) Tady jsem videl víc potkanu, než ve všech pražských kanálovkách dohromady:-) Cesta neni prochazka ruzovou zahradou, jsem spoceny az ze me kape pot. Skoda, ze je blbe sem jit v tricku:-)Postupuju dál, až se ocitám v cíli. Oddechnu si, když vím, že už me nic horšího neceká:-) Je tu všude nepríjemné mokro a není si kam porádne „odložit“ propriety. Nu což, není to lavicka a stolek na vyhlídce:-))) Loguju a vyrážím zpet. Trochu jsem mel vitr z druhého prepadu, ale nakonec stejne jako nahoru to muselo jít dolu. Pak me napadlo, ze si zpatecni cestu natocim na telefon. Takze az k ‚sikmine‘ na zacatku mam na videu. Jsem zvedavy, jak to bude vypadat ze zaznamu:-) Uz sem nejspis znova nepujdu:-)))))Opravdu stací Jednou a dost! 🙂
A co tomu tady celému ríkám?:
Listing pusobi ‚odpudive‘, coz odfiltruje lavickare, zaokapkare a powertrailisty:-) Ja si test radeji neudelal, protoze letmym odhadem bych musel zustat doma, to by bylo bodu… 🙂 Ale priznavam, ze jsem byl pripraven na vetsi hnus a zahul. Ale sranda to nebyla. Hlavne vedomi, ze tu jsem sam drzi cloveka ve strehu:-)Opravdu to je asi má „nejhorší“ kanálovka:-) I když v mé první kanálovce – Styx, ani ve druhé – Epsylon mi do smíchu nebylo. Taky jsem na ne vyrazil sám:-))) Ale je fakt, ze v porovnani s prazskymi kanalovkami je tu vetsi hnus. V Praze byvaji pekne cistoucke, s cistou vodou a rybickama:-) Kdo ma rad kanalovky a neni fiflena, nema se ceho bat! :-))) Ale radeji ve skupine! I kdyz i sam to jde:-) Ani smrad tu není nijak kor moc hrozný. Vune cajovny to ale fakt není:-))) Myslim, ze je to solidni trofejni vyzva! Ale videt tu nic pekneho neni – beton, beton, díry, roury, težké dekly a zase beton:-) Jo a špinavá voda a potkani:-)) Prazske vyzdivane kanaly s ohromnymi chodbami, hezkým zdivem, prepady a lapaky je jina – hezci liga. Celkove dikes za intenzivni zazitek, STF a overeni sveho moralu:-)
A kdo sem nechce, at jde jinam a nekazi to ostatnim. Lavickových mikrošek je dost:-)) Tohle je opravdu jiná liga! Vzdycky se najde ‚blbec‘ , ktery nevi, ze to nejde, nebo je to spatne. A vleze tam a zaloguje se:-)
Preju hodne štestí následovníkum.
P.S. Dávám bod za intenzitu zážitku:-)