S klukama, jako každý rok, jsme vyrazili na kola… Tentokrát jsme byli na Moravě za vínem. Fakt parádně relaxačně náročná akce:-))) Počásko super, víno také, jen toho času bylo nějak…
Benecko – kluci,deti 3.2012
Už „tradičně“ – podruhé – jsme vyrazili (jen kluci, maminky jsme nechali doma) s dětma v zimě na hory – na Benecko. Byl to fajn víkend, který jsme si užili….
Sazava kluci 7.2012
S kamarádama jsme vyrazili na víkendovou Sázavu. Počasí fantastické, srandy hafo (hlavně s Michalem, byl poprvé na vodě…), jen to uteklo moc rychle:-(
