To se tady neříká 2020 / 2.

Sem dávám odkazy na zprávy, videa a informace, které se v našich končinách ignorují, neříkají, nebo dokonce tají…  Musejí se hledat. Tyto informace odporují nesmyslné politické korektnosti, USAEU snažení, vlivu a propagandě. Takže z ČT tady toho asi moc nebude. Jde o jiné, alternativní, ne mainstreamové zdroje. Některé jsou označovány jako zdroje propagandistické. Myslím ale, že neuškodí podívat se na věci i z toho „nepohodlného“ pohledu  Ty „oficiální“ zprávy uvidíš na ČT, nebo najdeš na Seznamu:-))))

Je mi smutno a běhá mi mráz po zádech, když vidím jak pokřiveně se „tady“ oficiálně informuje. To nemůže směřovat k ničemu dobrému…:-((((  To už tady bylo a neosvědčilo se to…

Za odkazem je stručný oranžový komentář.

Neumím sem dát aktivní odkazy, tak odkaz vyber (zamodři) a dej vyhledat 

*

*

https://pravyprostor.cz/odhalovani-volebnich-podvodu-v-americe/

VOLBY V USA, PODVODY: No uvidíme, co z toho zaoceánského marasmu a svinstva vyleze…

https://pravyprostor.cz/doktori-varuji-ze-vedlejsi-ucinky-vakciny-na-covid-19-nebudou-prochazka-ruzovou-zahradou/

VAKCÍNA PROTI COVIDU: Ještě něco k těm vakcínám… Viz článek hned níže…

http://www.skrytapravda.cz/domaci/3642-za-pripadnou-smrt-ci-poskozeni-po-vakcine-astrazeneca-si-zodpovednost-nesu-sam-a-nikoliv-vyrobce-to-snad-ne

VAKCÍNA PROTI COVIDU: Co na to napsat…? Snad ani nic, stačí si přečíst a popřemýšlet… A tady se spekuluje, že bude očkování povinné!!! Naše prachy za předraženou vakcínu jim jsou dobré, ale odpovědnost to né… Pročpato?? Komu to prospívá??

http://www.novarepublika.cz/2020/11/brusel-zakazal-prodej-kraliciho.html

EU, ZEMĚDĚLSTVÍ, DROBNÍ ZEMĚDĚLCI, KONGLOMERÁTY: Jestli to je pravda (ale zní to jako že jo) tak to je další ukázka debility EU. Jak likvidovat malé podnikatele a přihrávat prachy nadnárodním (Logicky Západním, že…) konglomerátům, které mají velikou moc a vliv. A co na to naše paní soudružka Jourová, žádný plamenný proslov (jako k Orbánovy) o svobodě a demokracii, nebo volnému obchodu a podnikání…???? Né, to né, to mlčí jak zařezaná:-(((((

http://www.novarepublika.cz/2020/11/yankeeove-se-pokouseli-donutit-k.html

KLEKÁNÍ PRO PODPORU RASIZMU, HRDÝ RUS: Další ukázka „demokratické“ idiocie !! Historicky k nám ze „Západu“ přišlo mnoho hrůzy, která naštěstí vždy narazila na Rusko, které nás jí zbavilo… Je neuvěřitelné jak se Západ chová sebevražedně. Naštěstí se čas od času najde někdo hrdý, kdo nepoklekne… A kor za hříchy někoho jiného. To jsou ty „nádherné“ EVROPSKÉ HODNOTY, nad kterými bdí naše bojovnice soudružka Jourová !!

http://www.novarepublika.cz/2020/11/made-in-czechoslovakia-tohle-by-melo.html

ČR, EU, VÝROBA ATD: Jj, takto nám Západní evropa pomáhá… Nám poloopicím druhé kategorie. Ale naše prachy a kvalitní značky jim nesmrdí, že…? To jsou přesně ty EVROPSKÉ HODNOTY – vysávat a ruinovat ostatní státy. Takový kolonializmus v. 2… Ale což, když si to naše „elity“ nechají líbit…!!! Za drobky jsou schopni rozdat celou zemi, kterou si naši předci dokázali uhájit i před Prušáky !! Kteří nám dnes „pomáhají“ nejvíce :-)))

http://www.novarepublika.cz/2020/11/kabinet-ministru-spolkove-republiky.html

OTRAVA NAVALNÉHO, NĚMECKO: Už je na čase s tou dééémokratickou jakože otravou skoncovat. Západu se zase nepovedla prasárna na Rusko, tak zarytě mlčí, mlčí, mlčí… Jako se Skripalovými… No jo, demokracie podle evropských hodnot, které svým ostřížím zrakem a pevnou hrudí brání naše soudružka Jourová!! Za ranec prachů o kterým by se jí v normálním kapitalizmu ani nezdálo…

http://www.novarepublika.cz/2020/11/rusove-nam-jiz-splatili-dluh-kdy-tak.html

DLUHY, RUSKO x NĚMECKO, REPARACE: Jj, další ukázka kdo je hodný a kdo zlý! Rusko, kterému neustále na příkaz našich „demokratických“ páníčků okopáváme kotníky a urážíme ho ZAPLATILO! A nejen nám, ale všem. Rusko má své dluhy zaplacené – již mnohokrát bylo (mimo mainstream) popsáno. Ale náš jakože „kamarád“ Německo nám stále dluží RANEC jako prase!! Ale na vítání a živení džihádistů mají peněz dost!!! A na různé podpory nemakačenků!! Proč nevymáháme co nám patří??? Jo no jo, to se nesluší !!! Fuj!!! Ale Sudeťáci neustále vyzdubují a chtějí něco vracet, na co nemají žádné právo!! Ta naše připosranost vůči páníčkům je do nebe volající!! Hlavně že do Ruska, které nám zachránilo krk pořád jenom kopeme!! To je hnus velebnosti!!

http://www.rukojmi.cz/clanky/11164-co-vam-o-polsko-madarskem-vetu-ct-nerekne

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nova-bidenova-vlada-k-cemu-mame-armadu-tak-ji-pouzijme/

EU, ŠIKANA, MAĎARSKO, POLSKO, NÁROD: To nam mainstream nerika!! Proč? Nam tady porad rikaji jak se Madarsko a Polsko odcizuji, protoze nechteji pravni stat… My, jako jedna z mnoha priposranych zemi EU budme vdecni za Orbana !! Chlap co ma koule a nehodla nechat rozprášit svou zem migrantama a privandrovalcema. Meli bysme mu dekovat!! A ne ho urazet. Bojuje i za nas!! Kdyz nase „elity“ zaprodavaji svoji zem!!!

USA, NOVÝ USA PREZIDENT a JEHO SMĚR: Tak jestli to je pravda a ti Bidenovi nominanti jsou to, co se zde píše, tak bude na světě veselo…:-((( Že by se ta americká válečná agresivita odsunula jen o ty 4 „Trumpovy“ roky…? Když vybouchla válečnice Hillary… Trump toho rozvrtal a rozeštval dost, jeho agresivní, sebestředná a bojovná politika způsobila na světě spoustu špatného. Ale fakt je, že žádnou válku nezačal… To jsem zvědav co teď svět čeká… Teď ve zprávách ukazovali Bidena, jak prohlásil, že USA opět chtějí vézt svět. Ne ustupovat… A USA umí vést pouze výhrůžkami, sankcemi, rozvraty, raketami, bombami… NO, UVIDÍME…

http://www.novarepublika.cz/2020/11/dukovany-komu-tim-prospejeme-druhe.html

DOSTAVBA JADERNÉ ELEKTRÁRNY, KDO? : Kdopak asi dostaví naší JE ? Politicko ptopagandistické zadání je jasné! To nejdražší a nejnebezpečnější řešení bude pro nás nejlepší, že!!! Kdo jiný vydírá víc než USSA toho kdo nevyšlapuje??? USA vyhrožují a sankcionují i „bývalé kamarády“ jako je třeba Evropa… Ruské dodávky plynu a ropy jsou i přes tu propagandu, záškodnictví a otevřené ataky vůči Rusku stabilní!! A Rusko nevyhrožuje přerušením dodávek… Neumím si představit, co nám budou povídat USSA, kdybysme zdanili Facebook, Amazon, Twiterr atd z peněz, které vydělali tady u nás…??? Nebo koupili lepší a o polovinu levnější vrtulníky jinde …? Vlastně vím ÚPLNĚ PŘESNĚ !!! A hezké přátelské povídání by to nebylo. Zadat si s největším světovým agresorem, vyděračem a porušovatelem mezinárodního práva a svobodného obchodu je strkání hlavy do oprátky!!! Kór ve strategické otázce jako je energetika…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-plynovod-nord-stream-2-se-nedostavi/

USA VYHROŽUJE, EU, NORD STREAM 2: No jo, kdyz evropa chce plyn za polovinu proti tomu demokratikemu z Ussa, tak vyhrozuje, vydira, sankcionuje. A pak jsou na rade bomby… To je vyvoz Usa demokracie a „pratelstvi“… !!! To je hnus velebnosti!!! Usa porusuji porad dokola mezinarodni pravo, volny obchod, demokracii, ale my (evropa) si to porad nechavame libit !!! Fuj, fuj, fuj !!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/v-nemecku-odmitli-hrozbu-sankci-usa-vuci-nord-stream-2/

NORD STREAM 2, SANKCE USA, NĚMECKO: No jo no, dalsi faze po sankcich , ktere neuspely je bombardovani… To je „kamaradstvi“ a vyvoz demokracie made in USA. Kdo nevyslapuje, jak se ve fašinktonu piska, tak je nedemokraticky, pak je sankcionovan, pak se zkusi barevna revoluce. A kdyz to nepomuze, tak se humanitarne bombarduje ve jmenu demokracie… A to vsechno vzdycky kvuli prachum, rope, nebo plynu – jako v tomto konkretnim pripade… Mam dojem, ze ten Ussa priprdek – Eu, bude chvili znepokojen a pak zcvakne krovky a bude zase vyslapovat jako hodinky… Jak byva spatnym zvykem tech evropskych samozvanych potentatu zalezlych v Usa zadku az po usi.

https://www.czechfreepress.cz/amerika/prepis-vcerejsi-tiskovky-trumpa.html

PODVODNE VOLBY V USA: Jak tohle cele dopadne? Je to pravda? Prece by tohle nikdo nemohl utajit… I kdyz… 2 letadla taky zborila 3 mrakodrapy :-)))

http://www.rukojmi.cz/clanky/11116-vy-jste-neuznali-lukasenka-my-neuzname-bidena

ZÁPAD, USA, VÝSLEDEK…. : Stojí za přečtení a popřemýšlení… Kamže to ten skvělý, demokratický, vyvážený, seriozní, liberální atd,atd Západ dopracoval. A kam míří…? Do nepěkných sra.ek… Bohužel :-(((( !!!! Vypadá to, že ty sfalšovené volby v Bělorusku, byli proti těm v USA křišťálově čistší, než křišťál… Bohužel !!!

https://www.czechfreepress.cz/amerika/zasvecenci-potvrzuji-prezident-trump-byl-perfektne-pripraven-na-pokus-o-kradez-voleb.html

VOLBY V USA, PODVOD: Viz dalsi clanky nedaleko nize… To snad ani neni mozne, aby tohle byla pravda ! Pokud ano tak to musi otrast zaklady usa a celeho Zapadu !!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zacharova-nemecku-nechte-uz-te-demagogie-v-pripade-navalnyj/

NAVALNY, OTRAVA, NĚMECKO, RUSKO: Tahle nemecka provokace zase smrdi jako prase (prase si tu urazku nezaslouzi) . Procpak nam ti nemecti deeemokratiii nedaji fakta?? Pricpak to to ti nestranni hlidaci psi demokracue NEVYŽADUJÍ ?? Kdyz se neco sustne tam, kde se to hodi, tak je ve vsech zpravach humbuk !! Ale kdyz maslo na hlave maji Nemci, nebo Anglicani, tak je klid po pesine. PROČ ?? !!

https://pravyprostor.cz/ticho-po-pesine/

VOLBY V USA, PODVODY: Pokud to nejsou fake, tak asi opravdu začíná přituhovat a schylovat se k megaprůůůserovému podvodu jako prase… A náš uvědomělý a kvalitně řízený mainstream mlčí jak zařezaný:-))) Jak ještě dlouho??

VOLBY V USA, PODVODY: Další články níže… By mě tedy opravdu zajímalo, kdo lže…??? Je mimo normální lidské chápání, že by šly takhle giganticky manipulovat volby… V tom nejslavnějším demokratistááánu….

http://www.novarepublika.cz/2020/11/v-georgii-budou-rucne-prepocitany.html

VOLBY V USA, PODVODY, PŘEPOČET HLASŮ: Pročpak nám to tííí našííí spravedliví „novináři“ mainstreamu neřeknou??? Že už se ručně přepočítává??? Teda jestli to je pravda… :-)))

https://www.czechfreepress.cz/amerika/bily-dum-zde-jsou-dukazy-234-stran-cestnych-prohlaseni-obcanu-o-volebnich-nesrovnalostech-ve-state-michigan.html

VOLBY V USA, PODVODY: Viz články níže… Jak tóóóhle dopadnééé…??? Jestli ty volby fakt zmanipulovali takovým způsobem, tak to by měl být masakr v tom émerickým demóóókratííístááánu… Hlavě že vyvážejí demokracii po celým světě… Na laufech tanků a děl, bombách, všech možných zbraních, provokacích sankcích, heckerstvím a podvodech. A pak si sami neumí udělat normální, obyčejné nepodvodné volby… Jóóó a onííí stále ještě někde počítají, počítají, počítají a dokud neumřou, tak budou pořád počítat… :-)))

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lavrov-mame-duvod-se-domnivat-ze-navalnyj-byl-otraven-v-nemecku/

NAVALNÝ, OTRAVA, ZÁPAD: To je po Skrypalových a chem.útocích v Sýrii další demokraticky zbabraná provokace proti Rusku… Putin by musel tak blbej jako dementi (dééémokratííí), aby otrávil Navalného a hned ho předal Němcům… Snadno ho mohl nechat v klidu umřít! Putin mu zachránil život!! A Němci v provokacích mají slušnou historii, že… A dééémkratíííí ještě větší, žééé … Takže pokud v něm něco bylo, je naprosto jasné odkud to smrdí a fouká vítr… Takový ten standardní dééémokratíííckýýý smrad… A pročpáááá ti germáni nepředají rozbory jeho tekutin a informace???? Páčto by to dééémokratíííckééé svinstvo hned vyplavalo na povrch. Takhle to usne a zaslepenci ovčani viní Rusko…

http://www.novarepublika.cz/2020/11/americky-volebni-podvod.html

VOLBY V USA, MANIPULACE: To jsem zvědavý, jak tohle dopadne… Viz články hned níže…

https://pravyprostor.cz/opravdu-biden-kraci-pro-vitezstvi/

VOLBY V USA, PODVOD: No uvidíme… Viz články hned níže…

https://pravyprostor.cz/bidenuv-volebni-podvod-krok-za-krokem/

MANIPULACE VOLEB V USA: Volby po dééémkraticku… Viz články hned níže… Jestli tohle je pravda… Tak to je mazec jako prase… !!!

https://pravyprostor.cz/jak-se-rodilo-bidenovo-volebni-vitezstvi/

VOLBY V USA, PODVOD: Jak tohle dopadne? Viz články hned níže…

PODVODNÉ VOLBY, USA, RAKOUSKO: Tak jak to je s volbami, když vyhrává kandidát, který není ten správný? Viz články hned níže…

VOLBY V USA, PODVOD: Jestli to je pravda, tak to bude mazec…!!! Viz článek hned níže… Jak toto dopadne…????

VOLBY V USA, PODVOD: Jestli tohle, co se o těch podvodech s volbami v usa píše (mimo mainstream) je pravda, tak to je fakt mazec jako prase!!! A manstream by to měl zabalit, zavřít a zrušit se… To dehonestování a urážení Trumpa, jak neuznal prohru, bez důkazů, že se chce soudit kvůli soudům, že Biden je prezident atd, atd… Jestli Trump má pravdu, tak by to měl být fičák jako prase!!!! Jak za louží, tak v médiích nejen u nás… Jsem zvědavý, jak tohle dopadne…

https://www.czechfreepress.cz/podoteky/jsme-casti-pretrvavajiciho-hitlerovskeho-bazeni-po-ruskem-bohatstvi.html

ZÁPAD PROTI RUSKU: Stojí za přečtení a popřemýšlení… Proč ten „civilizovaný, demokratický, vyspělý a korektní“ Západ neustále vymýšlí jak si podmanit a vyrabovat Rusko…???? Hlavně ve jménu demokracie, svobody a spravedlnosti :-)))

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zwyrtek-hamplova-uz-nam-doslo-ze-krmime-z-nasich-dani-sve-vrahy/

MULTIKULTI, SEBEVRAZDA EVROPY, MIGRACE: Jasne, presne a vystizne napsano. Kdo to nevidi, musi byt slepy, hluchy, nebo uplne zaslepeny… !!

http://www.novarepublika.cz/2020/11/jsme-ve-valce.html

MIGRANTI, NÁSILÍ, EVROPA: Kdy už evropa dostane rozum? Když už ten pohár přeteče a evropa se začne bránit? Vždyť to je do nebe volající netečnost !!!

http://www.novarepublika.cz/2020/11/pouceni-jaroslava-basty-z-francie-kazdy.html

MIGRACE, NÁSILÍ: Tohle chceme? Normální člověk tohle přece nemůže chtít!! Proč EU takhle páchá sebevraždu…?????

http://www.novarepublika.cz/2020/11/putin-se-pokousel-zachranit-evropu-ale.html

PUTIN, ODZBROJENÍ, EVROPA, RAKETY: No jo, ten Putin je hrozný agresor… Proč ta Evropa si zase podřezává větev na které sedí??? Komu to prospívá?? Tedy kromě USA… Proč EU dělá vše možné pro své vlastní zničení a zánik??? Migranti, zbrojení, ataky Ruska, války na východě, podlézání a bání se USA, Eko šílenství, socializmus v.2, pochlebování a financování Turecka, korektnost, překrucování historie atd…

http://www.novarepublika.cz/2020/11/jak-eu-pohrozila-madarsku-sankcemi.html

EU, VAKCÍNA Z RUSKA, CORONAVIRUS, MAĎARSKO, SANKCE: Co všchno ta sebevražedná EU bude zakazovat, nařizovat a sankcionizovat?? A to i kvůli prachům pro „své“ nadnárodní farmaceutické molochy… !!!

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/tak-toto-ta-svoboda-ktera-se-tak-oslavuje.html

ČESKO, SVOBODA: Stojí za přečtení a popřemýšlení… Jak ono to s tou svobodou vlastně je…

https://www.czechfreepress.cz/evropa/chudaci-utecenci-uz-zacinaju-vrazdit.html

MIGRACE, EVROPA: Jasné , stručné a přesné popsání situace… Ach jo, bohužel… !!!!

https://www.czechfreepress.cz/jiri-bata/knizeci-rady-aneb-jak-rika-prof-fiala-komu-to-prospeje.html

MIGRANTI, SCHWARZENBERG – VLASTENEC: Ještě že spící Rakušan není na hradě… Komu tím vítáním a taháním sem těch migrantských zabijáků prospívá? Proč to dělá? To mu nestačí, že si podvodně urval „dědictví“…?

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vondruska-multikulturalismus-dinosaurus-ktery-vlastne-nikdy-nezil/

MULTIKULTURALISMUS, DEMOKRACIE, ZÁPAD, SOUŽITÍ: Stoji za precteni !! Logicky popsano co momentalne probiha v nasi „demokraticke“ casti sveta… A kam to smeruje. A logiku, logiku to ma…!! Bohuzel!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americky-novinar-co-znici-ameriku-v-pripade-valky-s-ruskem/

USA, IMPERIALISMUS, VALKY, RUSKO: No, neco na tom bude. Je evidentni ze „demokrati“ v Usa, ze Zapadu a Nato jsou nejagresivnejsi a nejutocnejsi na svete. Nikdo nerozpoutal tolik utocnych valek. A v zadne se nemuseli branit… Ale propaganda a mainstream ukazuje na agresory kolem – staty , ktere se nechteji podridit a vyslapovat jak demokrati piskaji !!!

https://pravyprostor.cz/musim-se-hracu-krasnodaru-zastat/

RASIZMUS VE SPORTU, BLM, FOTBAL, ZÁPAD: To je opravdu nehorázné, vynucovat dobrovolně povinně (to už tu bylo a neosvědčilo se) podřízenost rasistickým hnutím ve sportu !!!! Kam se ta západní civilizace řítí??? Do pekla a pěkně šupem !!! Ty evropské hodnoty, korektnost a připosranost jsou pěkný hnus velebnosti !! Komu to prospívá? Proč to Evropa dělá?

https://www.czechfreepress.cz/evropa/italie-za-obranu-statnich-hranic-skoncite-u-soudu.html

SALVINI, ITALIE, MIGRACE, SOUD: Salvinijo budou soudit za to ze branil nelegalnim migrantum ve vstupu do Italie! To je to spravne pravo podle evropsjych hodnot, ktere haji Jourova!!! To je hnus velebnosti!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/okamura-serval-reprezentaci-za-pokleknuti-vyjadrila-politicky-nazor-124735#dop_ab_variant=0&dop_req_id=wRXrHaM7Igp-202010180911&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

BLM, RASIZMUS, SPORT, FOTBAL: Jeste k tomu kleceni ve sportu. Takhle se podporuje rasisticke hnuti, ktere je namireno proti belochum, porada a organizuje nasili, brutalitu proti vsem krome cernochu. Spoustec byla smrt zdrogovaneho, nasilnickeho velikeho, delikventa nekolikrat odsouzeneho za nasili, ktery odporoval nasilim policii!! Byl tak zdrogovany, ze to samo o sobe ohrozovalo jeho zivot… Ale to nam mainstream nerekne, ze?? Procpak? Komu to jednostranne informovani ovcanu prospeje??

https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/kritika-black-live-matter.html

BLM: Něco o BLM, rasistickém hnutí…

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/ostudne-pokleknuti-reprezentantu-ceske-republiky.html

KLEČENÍ NA HŘIŠTI, BLM: Komu tohle tahání zvrácené politiky do sportu prospívá?? Proč naši řitilezci na tohle přistoupili? Už to vyjádření toho mluvčího je schizofrení a ubohé!! Hnus velebnosti, kde se tohle „demokratické“ šílenství zastaví…??? !!!! Komu to prospívá? – Viz článek hned níže…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozjety-Foldyna-sestrelil-klecici-fotbalisty-Svoloc-nas-chce-videt-na-kolenou-Na-to-si-netroufli-ani-naciste-640674

KLEČENÍ NA HŘIŠTI, BLM: Komu tohle tahání zvrácené politiky do sportu prospívá?? Proč naši řitilezci na tohle přistoupili? Už to vyjádření toho mluvčího je schizofrení a ubohé!! Hnus velebnosti, kde se tohle „demokratické“ šílenství zastaví…??? !!!! Komu to prospívá?

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/omsky-lekar-navalneho-promluvil-o-diagnoze-bloggera/

OTRAVA, NAVALNÝ, NĚMECKO, RUSKO: Tohle mi přijde logické… Rozhodně logičtější než ty bajky o lahvi vody od novičoku, kterou měl v ruce kde kdo, převážela se do Německa tou paní, která hned „zmizela“ a je z rodiny agentů…:-))) Němci zarytě mlčí a neposkytnou nic!! Tííí dééémokratííí se to ani napodruhé nenaučí udělat nějak alesponě né tak trapně nesmyslně… :-)))

http://www.novarepublika.cz/2020/10/v-nahornim-karabachu-ma-smrtak-zne-ep.html

AGRESOR TURECKO, AZERBAJDŽÁN, ARMÉNIE, EU, NATO: Pročpak mainstream mlčí?? No jo, to se nehodí do krámu EU… To je hnus velebnosti…

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/jourova-nebrani-demokracii-ale-diktaturu-jana-zwyrtek-hamplova.html

JOUROVÁ, EVROPSKÁ DIKTATURA, PROTIMAĎARSKÉ ŠTVANÍ: No jo, za ty prachy co jí cpe EU tahle bezcharakterní přisluhovačka kope za bruselskou totalitu proti zdravému rozumu… Ach jo, tihle vlezdoprdelisti to je mor. Papalášstvo EU moc dobře ví, proč své přisluhovače přeplácí. Jinak by to svinstvo nikdo nedělal a celý ten bruselský pokřivený ancábl by už dávno skončil…

http://www.novarepublika.cz/2020/09/presypaci-hodiny.html

MNICHOVSKÁ ZRADA, DNES SE O NÍ MLČÍ: To zamlčování už jsme si prožili a neosvědčilo se to !! Proč to zase děláme??? Jsme nepoučitelní… :-(((

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/o-mnichovskej-zrade-sa-mlci-dnes-mame-82-vyrocie-dna-ked-nas-fra-gb-a-ita-darovali-hitlerovi.html

MNICHOVSKÁ ZRADA, MLČENÍ MAINSTREAMU…: No jo, to mainstream mlčí. Ale v srpnu je všude plno okupace… A je to památný den… Německé peklo bylo tisíckrát horší, ale o tom se mlčí:-(( To se nehodí… To je ta správná demokracie podle západních hodnot – zamlčovat to co se nehodí a fanaticky prosazovat co požadují naši páníčci… Pěkně skrčení v předklonu!! To je hnus velebnosti!

http://www.novarepublika.cz/2020/09/mnichov-je-symbolem-zrady.html

MNICHOVSKÁ ZRADA: A těm co nás zradili a celou historii nás chtěli uzurpovat a porobit, tak těm mi dnes lezeme do zadku… Těm jsme umožnili si rozebrat naši republiku... Přesně podle „západních hodnot“ a ve jménu svobody a demokracie… A teď tu je další „Mnichov“, rozhodující o nás bez nás z té „slavné“ EU… Migranti…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zapadni-imperialismus-trpi-vnitrnimi-rozpory-a-proto-belorusko/

USA, BĚLORUSKO, POKRYTECTVÍ ZÁPADU, VÁLKY: No jo, ten kdo se nechce podřídit, rozprodat a ovládat je nedemokratický a musí se demokraticky zničit – rozvrátit, sankcionizovat, rozkrást. A když se nedá, tak demokraticky vybombardovat. Samozřejmě pod lživými a smyšlenými záminkami ve jménu svobody a demokracie!! :-((( Samozřejmě diktátoři zemí kde se kamenuje, nevolí, žena není nic, rozřezávají novináře na ambasádách, válčí se sousedy atd – je v pořádku. Oni totiž od samozvaného světovládce kupují zbraně…!!!

ORBAN, SOROS, EVROPA: Ten Orban to ma v hlave srovnane. Jeste ze je v evrope alespon jeden rozumny politik a vlastenec. A obcas se k nemu nekdo pripoji…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/peskov-v-pripade-otravy-navalneho-je-prilis-mnoho-absurdit/

NAVALNÝ, OTRAVA, NOVIČOK, NEJASNOSTI: Sa těm dééémokratůůůmm i napodruhé hroutí ta zbabraná komedie jak domeček z karet… Pořád vyzívají Rusko, aby vyšetřilo, aby se přiznalo, aby takové věci nedělali… Ale přitom osočují bez důkazů, jen prohlašují, nedávají důkazy, neposkytují informace atd. Přesně podle Západních hodnot… Proč asi??? Myslím, že i tupcům to musí být jasné… Jen ovčani EU pořád jedou tu svou o zlém Rusku… :-(((

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ni-americke-bombardery-u-ruskych-hranic-cesta-k-jadernemu-pozaru/

USA, PROVOKACE VŮČI RUSKU: To by v tom byl čert, aby ti samozvaní světovládci něco nevyprovokovali… Rušej jednu bezpečnostní smlouvu za druhou, dělají si co chtějí, provokují po celém světě, ale náš mainstream pořád jede jak je Rusko nebezpečné… Proč nám neříkají pravdu?? !!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/euronews-wto-obchodni-valka-usa-proti-cine-je-nezakonna/

USA, OBCHODNÍ VÁLKA, ČÍNA: No jo no, koho to zajima…? Urcite ne vazaly a ritilezce z EU… A nam to „demokraticti“ „novinari“ z mainstreamu ani nereknou… A pokud se to Usa nebude libit, tak zrusej smlouvu, vystoupej atd… To je americky hnus velebnosti !

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/schneider-proc-nemci-prohrali-valku-a-nevyhraji-zadnou-dalsi/

NOVIČOK, NAVALNY, PLYNOVID, SOUVISLOSTI: Logicke popsani situace. Poskoci usa rvou, ze to Rusko… No jo, to je ten deeemokratiiickyyy boj proti dezinformacim a propagande :-)))) Z pocinani Zapadu je na zvraceni !

http://www.novarepublika.cz/2020/09/madarsko-utraci-na-rodiny-nejvice-v.html

MAĎARSKO, PRO RODINNÁ POLITIKA: A já měl zato, jak nám tady mainstream neustále hučí do hlav, že Orbán je diktátor, nedemokrat, že si uzurpuje moc atd… EU a ti pokřivení déééémokratííí pořád vymýšlí, jak mu uškodit, jak ho soudit, jak Maďarsko sankcionizovat… A ono mu to funguje: brání Maďarsko (a celou Evropu) proti migrantům, covid zvládli skvěle (díky těm „nedemokratickým“ zákonům) , podporují rodiny, lidi a stoupá jim porodnost….!!! A to je evidentně proti těm slavným Evropským hodnotám!!! Za které Jourová kope za milion měsíčně…!!! Fuj, to je hnůj!!

https://www.czechfreepress.cz/rusko/putin-dle-francouzskeho-tisku.html

PUTIN, EUROZBABĚLCI : Zní to až démonicky. Ale bohužel na tom něco bude…:-(( Ti evropští zaprodanci se snaží své země rozvrátit, zdegenerovat a vyždímat. Bohužel jako jeden z mála, Putin bojuje za svou zem. A co dokázal po dééémokratickém (Jelcinovském) rozvratu a pokusu o rozkradení Ruska je naprosto neuvěřitelné. A ještě pod tak brutálním tlakem, který na něj a jeho zemi činí dééémokratííí, ve všech sférách a odvětvích, pod výhružkama podpinďošů z pozalouže…

https://www.czechfreepress.cz/rusko/rusove-jsou-nejhloupejsi-idioti-na-planete.html

NOVIČOK, NAVALNÝ, TUP9 RUSOVÉ: Hezky, jasně a přesně napsané… Nechápu, jak tu dééémokratíííckou propagandu, lži a oblbování může ještě někdo baštit … Ty novičokové komediálně tragické frašky jsou trapné a fakt vymyšlené přímo ukázkově podle Západních demokratických hodnot :-)))) což je: Kydat špínu, špinit, ničit, zadržovat, rozvracet, sankcionizovat, bombardovat ( ty slabé na které si troufnou) atd státy, které neskáčou jak dééémokratííí pískají a nechtějí se nechat vykořisťovat a rozkrádat!!!

http://www.novarepublika.cz/2020/09/proc-navalnyj-odmita-vypovidat-nemecke.html?m=1

OTRAVA, NAVALNY, NĚMECKO, KOMEDIE: Tak ona to je zase smutna, trapna demokraticka prasacka komedie… Jak je mozne, ze jim to porad ovčani a tupouni žerou…? Jak dlouho to tem deeemokratum bude prochazet, nez je ovcani vyhazej z oken…?

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusko-to-co-delaji-usa-s-majetkem-venezuely-je-loupez-stoleti/

USSA, VYKOŘISŤOVÁNÍ, VENEZUELA: Skoro 2 roky stará zpráva, USA stále sankcionizují, ždímají a ničí Venezuelu, ukradli jim miliardy dolarů, puč s qvídem se jim nepodařil… A to vše v zájmu „demokracie a svobody“. A mainstream mlčí, mlčí a občas nám ukáže jaká je ve Venezuele bída, že ji Maduro zruinoval… Pročpak tam nezajede ten skrčenec Vystrčil podpořit boj o samostatnost… ??? Ještě viz článek hned níže…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dwn-kvuli-sankcim-usa-umrelo-100-tisic-venezuelanu/

Venezuela, USA, SANKCE, ZLODĚJINA: No jo no, zničit, rozvrátit, ukrást co se dá, hlavně ropu, sankcionovat a vykrvácet stát. To jsou standardní metody naše velkého bratra z pozalouže vůči zemím, které se nechtějí nechat okrádat dobrovolně. A hlavně, hlavně s plnou hubou keců o demokracii a svobodě!! Venezuela je jeden z ukázkových příkladů… Je na zvracení z toho vývozu demokracie všude tam, kde je něco k mání… Fuj , to je hnus velebnosti.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/independent-za-migracni-krizi-evropy-mohou-usa-a-jejich-valky/

MIGRACE, KDO ZA NI MŮŽE, USSA: Kdo a co je pricinou migrace z demokraticky valkami rozvracenych zemi??? Logiku, logiku to ma… Proc se to nikdo neodvazi rict nahlas…?? To je ten druhotny produkt te nasi deeemokraciiijee a tech nasich zapadnich hodnot… Proste z toho je na zvrac.ni !!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/prohlaseni-ministerstva-zahranicnich-veci-ruska-k-situaci-kolem-navalneho/

NAVALNÝ, NĚMECKO, OTRAVA, VYŠETŘOVÁNÍ: Je zajímavé, že po té prostiruské histerii, která má za cíl jen poškodit Rusko a Rusko Německý plynovod a je vedena ve prospěch ekonomických zájmů USSA, tííí němečtí dééémokratííí a doktořííí mlčí jak zařezaní!!! Žádné důkazy, žádné jasné výsledky!!! Jen prohlašení že byl otráven Ruskem ! Proč si tedy neporovnají vzájemně Navalného vzorky tekutin???? Jo ahááá, proto že by se ukázalo, že do Německa frčel bez otravy….????!!!!! Ti němečtí pitomci si mysleli, že si Rusové nenechali Navalného vzorky??? To je stejná patálie, z které se těžko vylžou. Jako se nevylhali se Skripalem Angláni. Je mi na bli.í z toho dééémokratíííckééého svinstva, dezinformačních kampaní , lhaní, podvádění atd v zájmu svobody a demokracie. Vždyť jde jen o prachy, vliv a politiku!!!!

https://www.prvnizpravy.cz/sloupky/lez-je-jeho-profesi-aneb-kdo-je-ve-skutecnosti-m-pompeo/

POMPEO, NAS VZOR A PÁNÍČEK, JEHO MINULOST: No jo, hlavne ze Putin je kgbak… Za tou cia je taky poradna kupa svinstva. Ktere dela dodnes. Rozvraci staty a siri tuuu deeemokraciiijii tema nejhnusnejsima zpusobama…

TURECKO, ŘECKO, NATO: Jak tohle dopadne?? Proč EU a Nato nezasáhne proti agresorovi? Na čí stranu se kdo přidá? A na čí stranu se přidá našich asi 8 vojáků? :-))) Jj, takhle to je podle demokratických západních hodnot…. Z toho je taky na zvracení!!!

NOVIČOK, NAVALNÝ, KOMU TO PROSPĚJE: Další Západně demokratická parodie na komedii je tady a plně frčí… To by v tom byl čert, aby ti ušáci ten Nord stream nezarazili… Přitom si stačí položit jednoduchou otázku: Komu to prospívá??? A proč by to Putin dělal…??? Navalný pro něj není ani konkurent, ani soupeř… A to déééémokratí nemohli vymyslet něco nového? Už se jim ta fraška nepovedla se Skripalem… Ach jo, ale EU ovčani sežerou všechno i s prutem, nejen s navijákem… !! :-((((

http://www.rukojmi.cz/clanky/10880-prestiz-filmovych-oskaru-konci-uz-nebude-o-umeni-ale-o-politice

FILMY, OSKAR, DIKTATURA: No jo no, takhle vypadá demokracie, umění a svoboda podle Západních hodnot…!!! To už jsme tu měli a neosvědčilo se to !! Koukám že z toho dééémokratíííckééého západu jsem fučí komunizmus, totalita, diktatura jako prase!!! V Rusku se nestačí ani divit… To ani soudruzi kdysi nevymysleli…

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/novotny-je-v-zajmu-cr-aby-babis-a-zeman-umreli-zkusite-to-rict-o-odsouzenem-africanovi.html

NOVOTNÝ, IDIOT: Že nikomu idiocie a prasáctví tohoto kreténa nevadí?? Japato že lepšodééémokratííí mlčí, nesepisují petice a nejsou pobouření…? Za správné označení migranta se tady jde skoro do kriminálu, tenhle pacient uráží kde koho, včetně našich a zahraničních státníků… Vyhrožuje válkama, smrtí atd… A ten jak kdysi nakreslil na plakát Langerovi tykadla šel sedět!! Hmmmm, dééémokracíííjééé přesně podle Západních hodnot…

https://www.novinky.cz/kultura/filmy-serialy/clanek/nova-pravidla-nemate-homosexualy-zeny-ci-mensiny-zapomente-na-oscara-40335761#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=416841&dop_req_id=hsyIskeBwy9-202009091532&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

OSKAR, FILM, KRETENISMUS: Kde se tohle šílenství zastaví…? Ono nestačí, že se zakazují, vystřihují, přetáčejí atd nepohodlní herci… On Oskar není za nejlepší film…??? On je za nejlépe splněnou propagandu kretenismu???? Dobře nám tak. Tohle šílenství nemůže skončit dobře…:-(((( Jak demokratické a dle Západních hodnot…!!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/winston-churchill-navrhoval-svrzeni-atomove-bomby-na-sovetsky-svaz-119024#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=HMAEvjFyCMN-202009091532&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

W.CHURCHILL, ZÁPAD, KONEC 2.SV.VÁLKY: To že ten Cherchill chtěl hned po válce zaútočit na Rusko a zničit ho, i když to byl spojenec se obecně ví… (tedy kdo chce vědět, ten ví…) Ale že na ně chtěl hodit atomovku… Tady je jasně vidět, kdo a už od kdy je agresor a kdo se musí bránit a mít se neustále na pozoru… Před těmááá Západníma dééémokratamááá…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/welt-wagenknechtova-nechte-toho-pokrytectvi-vuci-nord-stream-2/

POKRYTECTVÍ, ZÁPAD, NORD STREAM 2, NĚMECKO: Na tom něco je… Nebo spíš je to tak…! Déééémokratííí měřej každému jinak. A když se to hodí, tak se zběsile zavíraj oči a jindy viděj trávu růst…:-))

http://www.novarepublika.cz/2020/09/realita-v-bile-rusi-ktera-se-zniceneho.html

BĚLORUSKO, EU, POKRYTECTVÍ: Jj, to je ta naše slavná Západní dééémokracíííjééé…: Jen když se to hodí a když z toho něco kápne… Že naši kamarádi rozpouštějí novináře v kyselině, to přeci nevadí… Že se kamenuje pro křivé slovo, to je také ok!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *