To se tady neříká 2020

 

Sem dávám odkazy na zprávy, videa a informace, které se v našich končinách ignorují, neříkají, nebo dokonce tají…  Musejí se hledat. Tyto informace odporují nesmyslné politické korektnosti, USAEU snažení, vlivu a propagandě. Takže z ČT tady toho asi moc nebude. Jde o jiné, alternativní, ne mainstreamové zdroje. Některé jsou označovány jako zdroje propagandistické. Myslím ale, že neuškodí podívat se na věci i z toho „nepohodlného“ pohledu 🙂 Ty „oficiální“ zprávy uvidíš na ČT, nebo najdeš na Seznamu:-))))

Je mi smutno a běhá mi mráz po zádech, když vidím jak pokřiveně se „tady“ oficiálně informuje. To nemůže směřovat k ničemu dobrému…:-((((  To už tady bylo a neosvědčilo se to…

Za odkazem je stručný oranžový komentář.

Neumím sem dát aktivní odkazy, tak odkaz vyber (zamodři) a dej vyhledat 

*

*

 

 

 

 

 

 

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pompeo-na-Hrade-Nebyvala-urazka-hlavy-statu-povsiml-si-general-633591

POMPEO, URÁŽKA:       To nám nějak mainstream zapomněl zmínit, že Pompeo urazil našeho prezidenta půlhodinovým zpožděním.  To je vidět, co pro usa znamenáme…   A mainstream nám to v záplavě plazícího se ruso a číno bijce Vystrčila úplně zapomněl sdělit…    Tetelící Vystrčil byl všude a pořád, speciální vysílání k Pompeovi taky.    A ty výhrůžky jenom tak maličko okrajově…   A naši lepšodééémokratííí mlčí a nepobuřuje je to. Že jsme suverénní země nějak zapomněli i pošeptat, natož řvát pořád dokola…  Pokrytci !!

http://www.rukojmi.cz/clanky/10784-slova-slova-nic-nez-slova

PÁNÍČEK U NÁS, POMPEO, USA, ČR:       Je dobrý nápad porovnávat řeči a realitu…   Na americkém příkladu to je krásně vidět….   Vzletné keci, ale jde jim jen o prachy, vliv a ovládání a vysávání podřízených států…   To už jsme tu měli, a teď to máme zpátky…!!!

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/pompeo-stejne-poradce-k-nam-vysilala-i-moskva.html

POMPEO, USA, PANÁČKOVÁNÍ:    Jj, Pompeo nám přijel vyhrožovat, nařizovat a přikazovat a my (hlavně Vystrčil) zavrtaní do jeho zadku panáčkujeme v předklonu…  To už jsme tu měli a je to tady zase!! Jen z druhé strany!!   Ach jo, to je na zvracení!!

https://pravyprostor.cz/na-ci-strane-vlastne-stojime-my/

USA, ČR, EVROPA, VAZALSTVÍ, ZNEPOKOJENÍ:        Jj, hodně lidí je znepokojeno vývojem v Usa a bojí se toho, kam to ten pupek světa žene…!!!!

https://pravyprostor.cz/nemecka-nebo-evropska-unie/

MIGRACE, DIKTÁT NĚMECKA:       To by v tom byl čert, kdyby to Německo zase evropu nezničilo. Ono si nedá pokoj a pořád to bude zkoušet… Pokolikáté už…???   Nejsmutnější je, že se vždycky najdou přisluhovači, kteří jim tady tleskají…!!!

http://www.novarepublika.cz/2020/08/retro-americky-ministr-zahranici-mike.html

CIA, POMPEO, LŽI:        Tady jsou ty demokratické hodnoty přímo vyjádřeny…  Co se dělá pro „dobro na sětě“ !!   A výsledky vidíme všude kolem nás….

http://www.novarepublika.cz/2020/08/pompeuv-plac-na-spatnem-hrobe.html

USA, NENAŽRANOST, ČÍNA, RUSKO:       A takhle to začalo!!  Jasně , přesně a jednoduše popsaná situace, včetně jejího počátku!   NENAŽRANOST dééémokratůůů, to je to oč tu běží !!

http://www.novarepublika.cz/2020/08/soudruzska-navsteva.html

ČR, USA, POMPEO, ŘIŤOLEZECTVÍ, VAZALSTVÍ:        Jasně, přesně a výstižně popsaná stávající situace…  Stojí za přečtení A popřemýšlení…   Logiku, logiku to má !!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/erik-best-kdo-nyni-ridi-diverzni-jednotku-na-ministerstvu-zahranici/

ČR, DIVERZNÍ JEDNOTKA:      Aha, takže i my máme „diverzní“ jednotku, která má za úkol rozvracet cizí státy…!!   To má každá „dééémokratíííckááá“ země jednotky na rozvracení těch správných států?  Kdo a z čeho to platí? Komu to prospívá?   Pak se máme divit, že si to některé země nenechají líbit – takové bohulibé činnosti…!!!   A výsledek v praxi? Ukrajiná, Sýrie, Líbye, Irák, Venezuela, Jugoslávie atd.   Státy, které fungovaly do té doby než je déééémokratííí začly rozvrtávat, rozvracet, sankcionizovat a bombardovat!!! A to děláme i my!! Hnus velebnosti!!

https://www.autoforum.cz/predstaveni/koronavirus-naplno-prokazal-pomylenost-boje-proti-autum-kvli-emisim-co2/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=socLDBtPS8w-202008150756&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

CO2, KORONAKRIZE, EKOLOGIE:       Tady je výsledek toho boje proti spalovacím motorům !!!  A co udělá EU ???  Hádej…   Bude zase podporovat a valit prachy do elektroaut…!!!   Komu to vyhazování miliard prospívá???  Proč se to děje??   A to hlavní:   Co na to záškolačka Gréééta…????   Proč mlčí???

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/mike-nezklamal.html

POMPEO, USA, ČR, :      Pěkný smrad tady zůstal po Pompeovy.  A naši tajtrlíci, hlavně Vystrčil, se mohl zpřetrhat, aby zalezli pěkně do teploučké řiti !!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/welt-24-zemi-eu-se-postavilo-proti-sankcim-usa-vuci-nord-stream-2/

NORD STREAM, EU:       Proč si tedy EU nechá pořád kakat na hlavu od ušáků???   Proč se nebrání? Proč vrchol evropské obrany proti jakémukoli útoku (USA, Migranti, Turecko atd) je „hluboké znepokojení“…?????? !!!  Když už začne EU hájit své zájmy??  A né jenom vyhrožovat a sankcionovat ty, kteří se nechtějí podrobit USA…???

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jana-zwyrtek-hamplova-cesko-neni-povinovano-skladat-usa-ucty/

ČR, PODLÉZÁNÍ, USA, POMPEO:    No jo no, tak jsme úspěšně přelezli z ruského zadku do toho amerického…   Je mi na zvracení, když vidím jak si necháváme vyhrožovat, poučovat řídit se naším americkým páníčkem!!  Ten „hrdina“ a protičínský bijec Vystrčil je v zalezlý až po uši v Pompeho řiti!!   Nechápu, proč si s naší historií pořád musíme nechat poroučet a klaníme se až k podlaze.   Japato, že tííí lepšolidi, dééémokratííí a podobná pokrytecká svoloč (Pospíšil, Kalousek, Němcová, Fiala, spací Khodl, Stropnický atd)  neřvou jak propíchlí, když nám Pompeo vyhrožuje ?? !!!   Japató, že neřvou ve všech správách, že jsme suverénní stát??? Že si nenecháme diktovat, kdo nám bude stavět elektrárny…  To je hnus velebnosti, ta naše ubohost, pokrytectví a řiťolezectví!!

http://www.rukojmi.cz/clanky/10774-je-silene-ze-si-nekdo-mysli-ze-je-trestne-branit-vlast-pred-hordami-vetrelcu

ITÁLIE, SALVINI, MIGRANTI:        Další parádní ukázka evropských hodnot a demokracie – Mnohaletý kriminál za bránění vstupu ilegálních přivandrovalců do země!!!    To je hnus velebnosti…!!!!!   Viz i několik článků někde níže…

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3429-drtiva-prohra-belorusa-lukasenka-dostal-pouze-80-hlasu

LUKAŠENKO, BĚLORUSKO, VOLBY, PROTESTY:       Ono je asi už takový „demokratický“ zvyk, že když nedopadnou „správně“ volby, tak ta menšinka má právo na demonstrace, násilí, ničení v zájmu „dééémokracíííjééé“…  Je zajímavé sledovat, jak mainstream informuje o jak kterém případu…   Viz článek níže…

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3434-babisi-vystrcile-odsoudili-jste-brutalitu-ve-francii-a-katalansku-jako-udajne-v-belorusku

NÁŠ SENÁT, NÁSILÍ, BĚLORUSKO, FRANCIE, ŠPANĚLSKO:        Další zářný příklad těch příkladných evropských hodnot…   Mnohaměsíční mlácení agresivních demonstrantů ve Francii,  Španělsku, Usa je v pořádku. Pozavírání na mnoho let katalánskou vládu za organizaci referenda je v pořádku.       Ale kvůli mlácení pokojných demonstrantů v Bělorusku se sepisují usnesení senátu, protesty,  jsou pobouřeni naši „déééémokratííí“ a vyhrožuje se sankcemi proti Bělorusku.    To jsou ty naše dééééémokratiiickééé   hodnoty????   To je pokrytectví jako prase a hnus velebnosti !!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nemecko-to-je-od-americanu-vyhlaseni-hospodarske-valky/

NĚMECKO, AMERICKÉ VYHROŽOVÁNÍ, NORD STREAM 2:        Ti ušáci pořád vyhrožují každému, kdo nevyšlapují jak oni pískají!   I svým jakože přátelům – EU…   Proč si to necháme líbit????   Úspěšně vzdorují jiné, i menší státy!! Proč tady lepšolidi, dééémokratííí a tí vševědoucí sluníčkáři neřvou jak protržení a neupozorňují na omezování naší suverenity?? Proč nepožadují sankce proti agresorovi??   A proč nám to v mainstreamu nehučí do hlav pořád dokola…??? !!      Jo no jó, to jsou ty naše evropské hodnoty !!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/priznani-pentagon-presouva-vojaky-na-hranice-s-ruskem/

ROZŠIŘOVÁNÍ USA ARMÁDY K RUSKU:       Ach jo, to agresivní Rusko se pořád přibližuje k těm americkým vojskům…  Chudáci ušáci už nemají kam ustupovovat…  Ale jejich válečný rozpočet je JENOM 10 x větší , než Ruský. A rozpočet NATO je JEN 20 x větší než Ruský. Ale ti zlí Rusové se pořád roztahují a je nutné je demokraticky zadržovat.    :-)))

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020080212299402-zuzana-majerova-zahradnikova-odmitat-migracni-politiku-liberalu-uz-neni-jen-na-nalepku-rasisty-ale/

ČR, ITÁLIE, SALVINI, SOUD:    A jeste k tomu Salvinimu. A tee deeemokracijiii…  Viz i clanek o kousek nize.

http://www.rukojmi.cz/clanky/10740-vlado-babisi-dlouhy-kocarniku-klausi-topolanku-bendo-filipe-nemcova-stanjuro-bendle-telicko-a-dalsi-odpovezte

ČESKO, PO REVOLUCI:   Stoji za zanysleni. Kam to v teee    deeemokracijiii vedeme…

http://www.rukojmi.cz/clanky/10744-pokud-by-byl-salvini-migrant-a-dopustil-se-znasilneni-nehrozil-by-mu-tak-vysoky-trest

SALVINY, SOUD, ITALIE, EU:     Takovy krany priklad te deeeemokraciiijeee podle evropskych hodnot…      Salvinimu hrozi 15 let za braneni nelegalnim migrantum v okupaci evropy.  Ve Spanelsku uz za organizovani referenda Katalanska vlada v kriminale na spousty let bruci…  Tohle je demokracie?  Ne, to jsou procesy, na politickou objednavku jako u nas v 50-tych letech…   To je hnus velebnosti !!!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Okamuro-vy-chcete-odejit-z-EU-kdyz-nam-muze-dat-19-miliard-eur-ptala-se-moderatorka-CT-A-odspuntovala-krasojizdu-sefa-SPD-ktera-na-Facebooku-trha-rekordy-632201

OKAMURA, EU, DOPACE „POMOC“ atd:   Mrkni i na ten rozhovor – video.   Zajímavý rozhovor. Ale ta paní redaktorka je sice fešanda , ale úplně natvrdlá…  Mele pořád dokola nabulíkované fráze…   My přece od EU žádné peníze NEDOSTANEME !!!   To co „dostaneme“ budeme muset mnohem dráž zaplatit, a ještě ručit za dluhy jiných států. Které byly v krizi a v podstatě v bankrotu ještě před koronavirem…

https://www.czdefence.cz/clanek/turecka-agrese-vuci-recku?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=38251&dop_req_id=XhkabGyTys6-202007271928&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

TURECKO, ŘECKO, EU:         Turecko si dělá co chce, krade ropu a plyn spojenci v NATO a členu EU, Vyzbrojovalo Islámský stát a obchodovalo s ním s ropou….   To všechno se ví (i když mainstream mlčí jak Fučík), ale EU mlčí a předpokládám že je znepokojena, Angelbabu má Erdogan na háku a chudák řecko brání na své náklady EU před tureckýma migrantama, který tam Turci valej prorážením zátarasů…   Komu to prospívá???    Proč sluníčkářííí, dééémokratííí, lepšolidi a podobní všeználci mlčí??!!  Proč neřvou a nevyhrožují sankcemi a odvetou?? !!  Tohle „západně demokratické“ mlčení už tady bylo – na Hitlera…   To je hnus velebnosti !!

https://www.czechfreepress.cz/valky/recka-vlada-pozadala-rusko-o-pomoc-proti-turecku.html

ŘECKO, TURECKO, KRÁDEŽ PLYNU, EU, NATO atd:      Jj, to jsou ty „západní demokratické“ hodnoty…    Jeden člen Nato, vojensky atakuje druhého člena Nato a Eu.   A všichni  „dééémokratííí“ celého světa mlčí, a mlčí, a mlčí… Jako Fučík :-))    K čemu jsou tyhle pakty, když si neudělají pořádek ani uvnitř????   Vybombardovat státy, které nevyšlapují jak mají, na základě lži, to umí rychle a snadno… !!!  Fuj, fuj, fuj !!!   To se jako všichni bojí toho muslima…?!     A lepšolidi, sluníčkáři a déééémokratíííí mlčí.  Pročpak nepoukazují na tohle zvěrstvo?  Pročpak nepožadují sankce??   Proč to není hlavní téma všech zpráv?  Proč se to tají a ani nám to ve zprávách neřeknou ???? 

https://echo24.cz/a/S3bXk/cerny-s-velkym-pismenem-bily-s-malym-svetova-agentura-oduvodnila-rozhodnuti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=53MP8EX7qKe-202007211929&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

RASIZMUS NARUBY:      Tak takhle je to správně, tak to má být… Správně demokraticky a nerasisticky…    Komu a čemu tenhle zvrácený rasizmus prospívá????  To je cesta do pekla !!!

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/mlada-cernoska-napadla-matku-ukradla-telefon-a-zavreli-ji-do-polepsovny-pry-rasismus.html

RASIZMUS NARUBY, ČERNOŠI, CIKÁNI:   Jasne, lovicky a dobre napsany clanek.  To protezovani jakychkoli mensin nikam nevede, jen do pekla !! Vsem se musi merit stejne ! A ne za trestem pro gaunera videt rasizmus ! 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Budme-pripraveni-na-obranu-hranic-Okamuruv-muz-z-bezpecnostniho-vyboru-se-obava-sireni-boure-kolem-Black-Lives-Matter-630645

SPD, ROZHOVOR, AKTUÁLNÍ TÉMATA:    Rozhovor o aktualnich tematech, EU, migraci,  rasizmu atd.  Logiku, logiku to ma…

http://zvedavec.org/komentare/2020/07/8377-bili-lide-jsou-soudne-stihani-kvuli-uplatneni-prava-na-sebeobraRASIZM

PROTIBÍLÝ RASIZMUS, USA:     Tohle je ten dpravny rasizmus, ktery je v poradku a spravny. Komu rasizmus prospiva??? Proc se vsem nemeri stejne, bez ohledu na barvu kuze?…?

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dm-antibila-revoluce-vlna-opacneho-rasismu-zasahla-hollywood/

RASIZMUS NA DRUHOU, HOLYWOOD atd:   Tenhle rasizmus je v poradku! Tenhle rasizmus vede k lepsim zitrkum…  Kde se tohle silene rasisticke zverstvo zastavi…?  

https://www.lidovky.cz/kultura/budeme-stale-sbirat-i-dila-bilych-muzu-zavtipkoval-kurator-galerie-kolegove-ho-dotlacili-k-rezignaci.A200717_114553_ln_kultura_jto

RASIZMUS NARUBY, ÚTLAK VĚTŠINY MENŠINOU:   Kde se to zastavi? Tohle vazne chceme a tohle je spravně? Komu to prospiva? To je preci rasizmus jako prase !!!!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/USA-a-Cina-pomeruji-svaly-General-Sedivy-o-zasadnich-zmenach-630793

ROZHOVOR, GEN.ŠEDIVÝ, SOUČASNÁ TEMATA:   Zajimavy rozhivor o soucasnych tematech – Usa x Cina, procernošsky rasizmus atd…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nepujde-utect-EU-nas-chyta-do-dluhove-pasti-Jiri-Kobza-rozebral-plan-Merkelove-Babis-musi-konat-630822

ČR, EU, DLUHY, MIGRACE, BUDOUCNOST:   Jasne, presne a vystizne popsane. Takoveto „jistoty“ nam pripravuje EU…  A najdou se tady „vlastenci“ kteri to prosazuji a tleskaji tomu…  Komu to vlastne prospiva???  Kdo z toho profituje?   Cele to pokritectvi je hnus velebnosti !!!

http://skrytapravda.cz/domaci/3385-bude-neuveritelna-urazka-naseho-hrdiny-generala-ludvika-svobody-v-ceske-televizi-bez-potrestani

ČT, ŽELEZNÝ, INFORMOVÁNÍ:   Ze CT informuje tendencne, nebo spis neinformuje ale snazi se utvaret nazory je ocividne a jasne. Ale takoveto zvrhle vnaseni nazoru do informaci je prasecina. Buhviproc je takovyto clovek placeny nami vsemi? Tech informacnich kiksu ma na konte uz hafo…  Buhviproc to dela?? Asi mu kape ze zapadni riti, tak v ni je zavrtany az po paty…  Jenze ona k nam valka prisla vzdycky ze zapadu…

http://www.novarepublika.cz/2020/07/turecko-ma-rado-vrtani.html?m=1

VÝBOJNÉ TURECKO, AGRESOR:  Nas „kamarad“ Turecko , si dela co chce. Valci na cizich uzemich, vrta na cizich uzemich, krade ropu a plyn na cizich uzemich, podporuje islamsky stat, atd, atd… A co ti vzorni deeeemokratictiii deeemokratiii ???   Mlci, mlci, mlci…  Usa Turecko podporuje, EU je sice znepokojena, ale to je vsechno…  Ze Turecko napada staty EU a Nato vubec nevadi. Ta Zapadni deeemonkracijeee smrdi jako prase !!! Pokrytectvi na pokrytectvi. To je hnus velebnosti !!

http://www.novarepublika.cz/2020/07/rusove-kleci-jenom-pred-bohem-vlasti.html?m=1

RASIZMUS, SPORT, FORMULE JEDNA:   Kde se to utlacovani bilych zastavi? Kdy skonci ten protibily rasizmus? Komu prospiva to niceni pamatek, pomniku, soch, vymazavani lidi z historie, z filmu a jinych del, poklonkovani, prejmenovavani prastarych nazvu, jmen atd, atd…   To je preci rasizmus…  A tomu se ted tleska a podporuje se …???? !!!

http://www.rukojmi.cz/clanky/10673-jan-zizka-ten-by-je-hnal

JAN ŽIŽKA, DĚJINY:    No jo, dnes se Jan Zizka asi mainstreamu nehodi. Musime opevovat Vlasovce, plivat po nasich a evropskych osboboditelich, tak na nase dejiny nezbyva cas.  A proti komu jsme se museli ceke dejiny branit…??   Proti Germanum, takze Nemcum…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Google-skoncil-s-Huawei-Jeho-misto-v-cinskych-mobilech-zaplnil-cesky-Seznam-630574

HUAWEI, SEZNAM, SPOLUORACE:  Seznam nahradi cast Googlu v telefonech Huawei. Ja, jaj, to se nssemu panickovi a lotkovodici za velkou louzi libit nebude.  Jsem zvedavy za jak dlouho se rozjede kampan proti Seznamu a kdy dostane Seznam „demokraticky“ rozum :-)))) 

http://skrytapravda.cz/zahranicni/3382-rok-2020-strasna-krize-v-rusku-lide-skoro-umiraji-hlady

RUSKO, BÍDA:  Uz tady nize mam vic takovych porovnani, ktera bam nase deeeemokratickaaa meeedijaá nerikaji. V zom Rusku to musi byt katastrofa !!  A oni blazni porad voli Putina…  Ale dle naseho mainstreamu ho rusky narod nenavidi, pritestuji, manifestuji, on Rusy okrada atd…   Nebyt Putina, tak je Rusko dalsi zapadni kolonie, ktera cpe prachy Zapadu…  Jako treba vzorne demokraticka Ceska republika…  Ktrrs je v zapadni riti zavrtana, ze ji ani usi nekoukaji…

https://www.czechfreepress.cz/podoteky/my-cesi-jsme-byli-nepravem-vyhnani-z-vlastniho-domova-z-naseho-ceskeho-uzemi.html

ČEŠI,  NĚMCI, SOUŽITÍ:    To se ted moc nepripomina, to se neslusi…  Ted se razi jak zli Češi vyhnali po valce ty hodne Nemce… Nemevka brutalita byla nesrovnatelna s nasi. A hlavne ta Nemecka byla prvni !!!! A dnesni deeemokratiii ,  vlezdoprdelni ritolezci poklonkuji Nemcum ! Ten Benes mel tehda svatou pravdu ! Kdyz rikal ze se jednou vrati…

http://skrytapravda.cz/ekonomika/3381-podvodnik-kalousek-a-manipulator-moravec-vysledek

EU, CR, DOTACE, VYKRADANI:  Tak to uz snad vi kazdy, jen tiiii deeemonkratiii o tom zaryte mlci : Ze od nas na zapad prodi mnohonasobne vic penez, nez opacne !!!  Ale nam se tady porad vypravi pohadky jak vyuzivame Zapad, jak nam Zapad pomaha a my nevdecnici nechceme obohacovat nasi spolecnost o privandrovalce, kteri nas chteji jen vysavat a islamizovat…  On ten deeeemonkratickyyyy Zapada vysava, vyuziva a drancuje vsechny kdo se da. A kdo nechce prenechat sve zdroje je nepritel, diktator a je treba ho primet sankcemi. A kdyz to nepomuze , tak demokraticky v zajmu blaha (Zapadu) vybombardovat, rozvratit a rozkrast…

http://www.novarepublika.cz/2020/07/brusel-zvysil-migracni-vypalne-turecku.hzpusobi

TURECKO, EU:     Proc se takhle zbabele EU chova? Komu to prospiva?  Za ty miliardy co se rvou do Turecka by jiste byl krasny, pevny, vysoky a treba i elektricky plit kolem cele EU i s ostrahou a obsluhou… A jeste by byly nejake vojenske ozbrojene sily…  Ta EU neplni zakladni predpoklad preziti – ochranu hranic … :-((((  !!!!!

http://skrytapravda.cz/zahranicni/3380-smrt-francouzskeho-ridice-autobusu-zpusobili-ctyri-cernosi-mluvit-se-o-tom-nesmi

CERNOSI vs. BELOSI, DISKRIMINACE:  Zabit agresivniho cerneho recidivistu je pruser jako prase a vyvolalo to agresi v usa, ktera se siri jako mor.  Ale vrazdy bilych cernochy prochazeji, zamlcuji a tutlaji se…  To je ta spravna, demokraticka antidiskriminace.  Prece by melo byt jedno kdo je bily a kdo cerny. Dulezite jsou skutky!!!         Komu tohle prospiva?

http://www.rukojmi.cz/clanky/10656-experiment-haiti

CERNI vs. BILI, ROZVOJ SPOLECNOSTI:    Podle dnesniho „demokratickeho zapadniho“ uceni za vsechno zlo, bidu a neuspesnost cernochu muzou belosi… Ti zli belosi, kteri cernochy jen utlacuji a lincuji po celou historii…  A proto je to treba zmenit, lincuji se bili…  Ale je to pravda? Vypada to, ze ne…   Zajimave, jasne, logicky popsane…

http://www.novarepublika.cz/2020/07/biolaboratore-usa-na-ukrajine-moskva-ma.html

BIOLOGICKÉ ZBRANĚ, USA, UKRAJINA, RUSKO:       Jj Usa se rozpínají po celém světě a laboratoře mají nejen na Ukrajině…      A pro pó,  pročpak USSA jako jediní nezlikvidovali své chemické zbraně…???  Když to udělali všichni signatáři té smlouvy…   I Rusko – s předstihem, Irák, Sýrie a všichni ostatní zlikvidovali.   USSA je měli už dávno zničit, ale pořád nic….    Jo no jo, vlastně: ono je to Rusko agresor :-))))))))) 

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lavrov-usa-nechteji-potvrdit-nepripustnost-jaderne-valky/

USA, RUSKO, JADERNÉ ZBRANĚ:        USSA ruší jednu mezinárodní smluvu za druhou. Ale u nás se pořád hlásá v mainstreamu, že agresor je RUSKO…   No jo no, z jedné Ruské řitě jsme zavrtaní v té ušácké…   A ještě si k tomu tleskáme…:-(((((    Ach jo… 

http://www.novarepublika.cz/2020/07/brusel-chce-aby-rekove-predali-turecku.html?m=1

EU, TURECKO x RECKO:     Jeee, to uz tady bylo, ze zapadni demokrati rozdavali z ciziho… Hitlerovi…  A ted rozdava EU a tudis hlavne Nemecko z Řeckeho Turecku…  Okrast stat EU…, to podporuje EU???   Proc? Proc se cele slavne NATO a EU boji Turecka? Odvekeho nepritele…  Kde se to zastavi…????

http://www.novarepublika.cz/2020/07/prohlaseni-nove-zvoleneho-prezidenta.html

SRBSKO:     To naše ušácké podržtašky hodily Srbsko přes palubu a nechali ho s úsměvem humanitárně bombardovat, rozbít a ukrást jim kus území… !!  Zrovna mi, s takovou nedávnou historií, i přesto že Srbsko bylo naším odvěkým spojencem. Naše „elity“ jsou až po kotníky zavrtané v té ušácko unijní řiti… :-(((    A pročpak nám to pořád mainstream nehučí do hlav, že srbský prezident říká takové nevhodné věci…?????

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/programatorske-terminy-vyznivaji-rasisticky-twitter-se-jich-zbavi-40329706#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=FRi9baAFlzg-202007050750&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

RASIZMUS:       Kde se to zastaví…?   

http://www.novarepublika.cz/2020/07/rasisticka-deklarace-proti-rasismu.html

RASIZMUS, USA, EVROPA, EVROPSÁ DEKLARACE:       Co je vlastně ten rasizmus…?   Tady je to popsáno, včetně příkladů.  Kretenizmus  a  pokritectví  EU a „dééémokratických struktur“ je do nebe volající…  Kam tohle celé spěje a komu to prospívá…??? 

https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/svet-a-selsky-rozum-je-v-troskach.html

ZÁPADNÍ KRETENISMUS:      Je to k vzteku, je to smutné, je to k pláči, je to na zvracení, ale je to tak… !!! :-((((

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/soud-ke-katastrofe-mh17-chce-to-americke-satelitni-snimky/

BOEING MH17, VYŠETŘOVÁNÍ, SOUD:    Tak tahle demokratická komedie se taky zase nedaří. Nebo spíš je to zase fraška, kterou rozum nebere…   Soudruzi z jůůůessej, mají radarové snímky a důkazy , které nepředají…?????   Pročpato??? Japatóóó…????    Komu to prospívá??  A ruská data se zase ignorují. Proč je tedy ta americká nevyvrátí?  Ono to déémokratickééé západní „vyšetřování“ zase smrdí jako prase protiruským smradem a svinstvem…!!! :-(((  

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/schneider-kdo-jeste-pochybuje-o-tom-ze-evropa-hnedne/

PAMÁTNÍKY FAŠIZMU u NÁS:      Ještě nedávno jsem se smál fašistické Ukrajině, že staví pomníky fašistům, banderovcům atd. Kam to povede… A ejhle u nás už to je v plném proudu: bouráme pomníky osvoboditelů, stavíme pomníky fašistům – vlasovcům, kterým se klaníme za asi 3 dny bojů ve prospěch Pražského povstání, po vypálení X vesnic a vyvraždění tisíců lidi…  A teď stavíme památníky fašistickým zbraním, kterými ničili osvoboditele…   Hmmm, to nemůže skončit dobře…   Ještě sochu Heidricha, místo těch tří postaviček u Heidrichiády v Praze by to chtělo. A pak už jen sv.Václava vyměnit za Hitlera na Václaváku a bude hotovo… !!:-((((  Co mi to jsme za ubohý a bezpamětný národ!!!

http://www.novarepublika.cz/2020/07/nato-je-pricinou-proc-se-nepripravujeme.html

NATO, USA, TURECKO, RUSKO, VÝCHOD ATD:   Takové shrnutí toho, čeho jsme součástí, co podporujeme a oslavujeme. Největší agresor světa USA prostřednictvím NATO.  To je fakt na zvracení, tááá dééémokracíííjéééé…!!! :-(((       Ono stačí mrknout na mapu světa a je hned jasné, proč je asijská země (která má kousíček v evropě)  členem NATO…    Toho obranného paktu, který neustále porušuje své vlastní zakládací články a vlastně nedělá nic jiného než útočí, rozvrací, bombarduje a obsazuje cizí země…  A móóóc by chtělo obsadit tu jednu velikou, plnou nerostného bahatství – Rusko !!  To je na zvracení!!   

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americke-sankce-proti-nord-stream-2-ohrozuji-evropskou-suverenitu/

USSA, EVROPA, SANKCE:       No jo no, bohulibé a ušlechtilé kecy o nezávislosti.  Ale přitom těm ušákům jde jen a pouze o prachy, zisk a moc!!!  Ussa totiž nemají přátele, ale pouze zájmy. A jejich největší zájmy se jmenují dolar, ropa, plyn, nerosty, drancování, vyhrožování a sankcionování!!!   Fuj, fuj, fuj…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/svt-referendum-k-ustave-je-putinovym-velkym-vitezstvim/

PUTIN, RUSKO, VOLBY, MAINSTREAM:      Je zajímavé, že nám tady náš „nezávislý a demokratický“ mainstream neustále hučí do hlav jak jsou v Rusku protiputinovské obrovské demonstrace, jak mu klesá důvěra, že ho lidi nechtěj…  Jak se bouří lid proti jeho reformám zdravotním, důchodovým atd. Ale volby vždycky s přehledem vyhraje a ty západem podporované darmožrouty na hlavu rozmázne…   By se na ty mainstreamové zprávy měla podívat Mirka Dušínová – Jourová. Smrdí to jako prase fakenjůůfsem… :-(((  To co dokázal Putin s Ruskem navzdory podrazům a svinstvům západních dééémonkratických ubožáků je neskutečné…

http://www.novarepublika.cz/2020/07/nekonecna-valka.html?m=1

ZÁPAD VS. RUSKO A ASIE:   Kdyz se clovek zamysli, tak to dava smysl. Ten Západ porad chce nekoho dobivat, drancovat a vykoristovat. Odjakziva… A vzdycky si vylame zuby na svem hlavnim nepriteli – Rusku. Proto ta dnesni protiruska propaganda a spina neni nahodna. Je to proste pokracovani historicke snahy Zapadu podrobit Rusko a drancovat a drancovat…  Proto nam deeemokratiii porad hučí do hlav o agresivnim Rusku… Kolikrat se vlastne Rusko vydalo dobit a porobit zapad…???  Ja to vim presne…

https://www.czechfreepress.cz/podoteky/protiruske-sankce-dodrzuji-pouze-hlupaci-a-lokajove-v-bulharsku-bude-stavet-jadernou-elektrarnu-rusko-a-usa-spolecne-glosa-stanislav-novotny.html

SANKCE, DODRŽOVÁNÍ, PŘÁTELÉ VS. NEPŘÁTELÉ:   K cemu a komu prospivaji ty sankce? Proc je dodrzuje jen nekdo? Hlavne ze my hrdinne vyslapujene a poslouchame nasejo panicka jako hodinky…

http://skrytapravda.cz/domaci/3359-predstavte-si-ze-by-havel-dostal-13-let-jako-politicti-vezni-v-katalansku-evropska-unie

TOOTALITA VS.DEMOKRACIE:      Je zajimave, ze tady zadni uvedomneli demokrati nekvici a nervou, jak je mozne ze za umozneni referenda nekfo dostane 15, 12, 13 let na tvrdo…?? V teee nasi zapadni deeemokraciiijiii….   Proc nam to kazdou chvili nerika uvefomeky a demokraticjy mainstream… ???

http://www.novarepublika.cz/2020/06/bude-mit-milos-vystrcil-odvahu-jet-na.html#more

VYSTRČIL, ČÍNA, TAIWAN:         Pročpak se náš hrdinný čínobijec Vystrčil demokraticky nezastává i jiných proti bezpráví ???   Třeba Srbska, Palestiny, EU, Řecka, Venezuely,  a jiných , kde páchají bezpráví USA…?? Náš páníček…  Co Irák, Jemen, Líbye, Sýrie atd.  Myslím, že ti naši nejdemokratičtější páníčci páchají naprosto bezprecedentní svinstva po celém světě… Vyhrožují svým „spojencům“ EU, nám, Německu atd…   A pan hrdina Vystrčil mlčí jako hrob :-))) Pročpato???   Čeká nějakou brebendu, trafiku, nebo tak něco…???  ! Nebo to dělá jen z blbosti a zadarmo?  Asi ne, že….

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Unie-omluv-se-nam-zni-z-Madarska-Tohle-v-Bruselu-nepotesi-625973

MAĎARSKO, DEMOKRACIE:        Jj, všude do nás hučeli, jak v Maďarsku je diktatura Orbána, jak zrušil parlament a demokracii, jak ho bude EU soudit a že se tam dějou hrozné věci…   A pak, jak když utne a je ticho o Maďarsku…   A oni to tam dělají evidentně dobře. Protože se už nekydá špína a poukazuje na špatnosti, kvanta nemocných atd…   To zase smrdí pořádnou „dééémokratickou“ propagandou proti státu, který si zachoval národní hrdost v tom evropským, beznázorovým, sebevražedným a rozplizlým marazmem!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nemecti-politici-varovali-americany-trump-si-hraje-s-ohnem/

NĚMECKO, USSA, MÍROVÉ SMLOUVY:        Kdo je agresor, který jednostranně vypovídá mezinárodní mírové smlouvy??  Proti vůli svých spojenců…    Jenže ten mopslík – EU si nechá vše líbit a je pořád v předklonu a vyšlapuje, jak se za louží píská…   Vrcholem reakce Evropy na svinstva a sebedestruční okolnosti je :   Jsme hluboce znepokojeni…   A tím to končí… :-(((   !!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zantovsky-hitlerova-smernice-pro-prepadeni-ceskoslovenska/

HITLER, ZAČÁTEK VÁLKY, PŘEKRUCOVÁNÍ DĚJIN:        Něco k tomu, jak to naš dnešní „kamarád“ – Německo, zamýšlel se smlouvami, mírem, sliby atd…  To se dnes nehodí připomínat…  :-(((((  Za nedlouho bude správný názor, že nás Hitler chtěl vlastně osvobodit a ochránit před vlivem komunismu z Ruska…  !!! :-(((

https://konecna.cz/klanim-se-pred-osvoboditeli-aneb-vzkaz-hribovi-kolarovi-novotnemu/

 

OSVOBOZENÍ, 2.SV.VÁLKA, PŘEKRUCOVÁNÍ HISTORIE:      Jasné, logické, přesné…   Ale to se v té naší jakože demokracii nehodí říkat… :-(((  My pochlebujeme a podlézáme našim vrahům, kteří nás chtěli zničit celou historii … Slavíme konec války s Německem…   To je zvrhlé!!!

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3287-kdy-ze-zapad-nejvice-miloval-rusko-kdyz-ho-rokradal-nastojato-stejne-jako-nomura-ceske-pivo

ZÁPAD KRADE A RABUJE KDE SE DÁ:     To jo, Západ se tváří jako že pomáhá, přitom jen vysává toho kdo se dá. A když se někdo nedá, tak je zlý, nedemokratický a je třeba ho zničit…  Rusko, Čína, KLDR, Irán, Venezuela atd. vzdorují.   My, východní evropa atd cálujeme. A Irák, Sýrie, Líbye, Jugoslávie (Srbsko), Afghánistán atd jsou vybombardované a v troskách…  To je ta západně demokratická pomoc. Jde jim jen o prachy a zdroje!!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-celi-obvineni-ze-zasahovani-do-americke-vnitrni-politiky/

USA, BIDEN,  UKRAJINA, POROŠENKO, KORUPCE:       No jo, takto křišťálově čistě se dělá ta demokratická zahraniční politika v USSA…   Vůbec si nedovedu představit, co by se dělo tady ve zprávách, médiích atd, kdyby Rusko chtělo někde někoho „vyměnit“ …?  To by bylo haló a všude by do nás hučeli, jak je Rusko agresivní…  Ale tohle neřeknou ve zprávách ani potichu mezi zvířátkama a koronavirem …:-)))))))

http://www.novarepublika.cz/2020/05/vyslankyne-usa-kdyz-ne-nemecko-tak.html

JADERNÉ AMERICKÉ ZBRANĚ, POLSKO, NĚMECKO:      Jo,jo, další vstřícný krok američanů ke světovému míru (s Ruskem).  Dát jaderné zbraně blíž k Rusku jistě posílí bezpečnost Evropy…     Komu to prospívá??  No, nám a Evropě určitě ne!!

http://www.novarepublika.cz/2020/05/dalsi-dukazy-ze-biden-je-vinny-za-to-z.html

UKRAJINA, USA, BIDEN, KORUPCE:     Dééémokracie a pomoc američanů made in USA…   Takto se dělá zahraniční politika po émericku…  Náš páníček za louží buduje demokracii s našimi fašistickými „přátely“ které tak vehementně následujeme…   Hmmmm, to je hnus velebnosti!

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/usa-odstupuji-od-smlouvy-o-otevrenem-nebi-40324964

USA, ODSTOUPENÍ OD DALŠÍ SMLOUVY:        Usa odstupují od další důležité mírové smlouvy…    Ale tady v našem zaprděným řiťolezným chlívku, který si říká EU je pořád agresivní Rusko…   Tentokrát to vadí jen američanům z 34 států !!!!   Se mi zdá, nebo spíš nezdá, že to z poza louže pěkně zapáchá a smrdí !!!  A komu to uškodí nejvíc???   To je jasné – míru a hlavně Evropě…!!  To zase možná bude EU, pokud se „hrubě“ ohradí, znepokojena… :-(((  Achjo , ten vazalský podvěsek ušáků je už fakt nesvéprávný a postrádající pud sebezáchovy…!!! Pokud to dopustí!  By mě zajímalo, co na nás ti ušáci ještě chystají? Ale nic dobrého to není… Ta skomírající předlužená kobyla chce pořád jen kopat, válčit a rozeštvávat koho se dá!!!   Fuj, to je hnůj velebnosti!

 

https://www.reflex.cz/clanek/historie/101132/vyroci-konce-valky-podil-ruska-na-valecnem-usili-a-obetech.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

OBĚTI ZA 2.SV.VÁLKY:       Tady je jasně vidět, kdo nesl hlavní tíhu obětí za války…  Ale to se teď nesmí říkat, teď se oslavují fašisti, kterým se u nás staví pomníky…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/radim-fiala-usa-vydavaji-na-zbrojeni-jedenactkrat-vice-nez-rusko/

Zbrojeni USA, RUSKA:   Nejvetsi fake news o agresivnim Rusku, ktere zbroji 11x mene nez USA…  A k nim je jeste treba pridat NATO. Celkem 20 x vic na zbrojeni !!!  A presto se vzbuzuje panika o agresivnim Rusku…  To rozum nebere!!!

http://www.skrytapravda.cz/domaci/3259-prvni-nacisticky-pomnik-pratelum-risskeho-vudce-ss-sefa-gestapa-velitele-algemeine-ss-himmlera-v-praze-k-75-vyroci-osvobozeni-od-nacismu

VLASOVCI-HRDINOVÉ, PŘEKRUCOVÁNÍ DĚJIN, PROPAGANDA:       Kam tohle spěje? Jsem měl za to, že naši ušákama dosazení fašisti na Ukrajině jsou ojedinělí, kdo staví pomníky německým fašistům…   A ejhle, už to je tady… Už mají oslavnou desku…    A kde je dodatková tabulka kolik upálili lidí, žen, dětí, kolik vyvraždili nejbrutálnějším způsobem vesnic… ????   Ach jo, to je na zvracení!!!   A komu to prospívá…???

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sipri-pomateny-svet-temer-2-biliony-dolaru-na-zbrojeni/

ZBROJENÍ VE SVĚTĚ:     To je pořád dokola:    USA a demokrati zbrojej jak šílení,  ale agresor je Rusko… :-))))))     To je do očí bijící…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dama-z-Trikolory-Unie-je-hlucha-nema-slepa-a-draha-Vite-kolik-se-posila-do-Bruselu-na-boj-s-infekcemi-621073

EU a ČR:      Tak taky něco jiného, než pochlebování tééé úniii…

http://www.novarepublika.cz/2020/04/drazdit-rusa-bosou-nohou.html

KOŇEV, KONEC VÁLKY:     Ještě něco o konci války …

https://www.televizeseznam.cz/video/x-talk/marsal-konev-osvobodil-osvetim-i-berlin-rika-k-odstraneni-sochy-tomio-okamura-64053671?dop_ab_variant=8&dop_req_id=ByQkj9DNpus-202004191703&dop_source_zone_id=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

TOMIO OKAMURA,  X. VESELÝ,  KOLÁŘ, KONĚV, PANDEMIE, EU:      Rozhovor s T.Okamurou o Kolářovi, demontáži Koněva, evropské unii, pandemii atd…  Není špatné si poslechnout…     

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/marsal-konev-starosta-kolar

KOLÁŘ, KONĚV:      Takové porovnání Koláře s Koněvem…  Z jaké rodiny je Kolář?  Z fašistické… Jde ve stopách dědy… :-((   Co se Kolářům nebude líbit příště…???

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/kolar-v-podstate-odstranil-sochu-cloveka-ktereho-vyznamenal-cely-svet/

KONĚV, KOLÁŘ, HRDINA:      Tak na válečného hrdinu vyznamenaného nejvyššími vyznamenáními v podstatě všech států hrajících nějakou roli ve 2.sv.válce v Evropě  – Usa, Anglie, Francie, Jugoslávie, Československo atd, atd…   A „Kolář“, který nedokázal nic, jen ničit si na sochu tohoto válečného hrdiny hrdinně vyšlápl v době nouzového stavu…  A dééémokratííí mlčí jak zařezaní…    Komu toto překrucování historie prospívá…???  

https://pravyprostor.cz/neziskovky-v-dobe-krize-sobecky-a-zbabele-zalezaji-do-der-vymlouvaji-se-distancuji-a-vydavaji-prohlaseni-zatimco-vesele-vysavaji-miliardy-ze-statni-kasy/

NEZISKOVKY, KORONAVIRUS:     Taky jsem nijak nezaregistroval přínos těch „neziskových“ pijavic rozpotu…  Stojí nás hafo miliard každý rok a výsledky…???   Vozí sem uprchlíky, a když je korona krize, tak o nich člověk neslyší…   Japato, že pan Pánek v televizi nepopisuje, jak pomáhají důchodcům, nemocným, lékařům, hasičům, studentům, kteří pomáhají atd…   To když je vyhodili z Ruska, tak to vyprávěl, jak je diktátor Putin diskriminuje…   Když za ruské peníze rozvraceli Rusko…

 

Globální média o ‚neomezené‘ moci Orbána podle zákona o nouzovém stavu lžou

 

MAĎARSKO, EU, NEPOHODLNÍ:      No jo, nám se tady podle evropských hodnot pořád vykládá, jak Orbán ovládl Maďarsko, jak tam končí demokracie, jak by EU měla proti němu zakročit…   A jakpak to tedy je??  Že by další „demokratické“ fake news v zájmu evropských hodnot a demokracie…???  Ta evropská fake propaganda je všude kolem nás… :-(((

http://www.novarepublika.cz/2020/04/cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi.html

EU, ČR, KOMU SE VYPLATÍ:         Takhle nám ti „západní demokrati“, hlavně Německo pomáhá…  A ještě nad námi ohrnují nos a vyhrožují nám. Ale naše prachy jim jsou dobré !!!  To si chrochtají a mlaskají!!!    A tady se najdou řitilezci, kteří tomu tleskají…

http://www.novarepublika.cz/2020/04/turecko-recko-na-hrane-valky-turecko.html

TURECKO, VÁLKA, ČLEN NATO:        Takhle se chová náš „kamarád“, člen Nato…  Kde je ta demokratická histerie…???  Proč všichni demokrati neustále neřvou, že je třeba zadržovat Turecko? Proč neprahnou po sankcích? Turecko napadlo Líbyi, teď atakuje a napadá Řecko, pašovalo ropu usa děťátku – Islámskému státu, pašuje zbraně do Líbye…   A kde je protiakce USSA, EU, Nato…????  Proč koronavirus ve zprávách neproloží počínáním Turecka…???  Hmmm, to je k bli.í…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajinsky-expert-pohrozil-raketovym-utokem-na-rusko/

Ukrajina, Rusko:   Ti nasi sprateleni fasisti , dosazeni Americanama na Ukrajine si nevidi do pusy. A budou provokovat, a budou…  Jednou jim z toho jejich borde..(neporadku) neco ulitne a bude maler na svete…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/stefec-a-co-na-to-nato-chova-se-jako-zbabely-mamanek/

NATO, EU, TURECKO, RECKO:   Jakpak to je s tema aliancema? Kdo je zly? Kdo hodny? Komu to Nato pumuze? Kdyz se otevrene clen Nato dobiva do dalsiho statu. Ktery je clenem Nato… Zajimave, strucne a jasne popsana situace…  To Turecko si muze kdekoli a kdykoli na kohokoli utocit ?A co s tim? Vcil mudrujte…  A proc nam to ve zpravach nerikaji???? Myslim, ze prerusit koronavirus jinou zpravou by neuskodilo…  Jo ale vlastne nojo, tohle se podle evropskych hodnot nerika…  Eu a Jourova vymysli, jak zavalit penezma ty spravne a vhodne novinare, co maji patent na „spravne“ zpravy… A ty ostatni zakazat…

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/usa-se-piratsky-zmocnily-nasich-masek-rozcilil-se-berlin-40319358?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=327501&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

USA, EU, BARBARSTVÍ:       Kámoši jak hrom, jsou Jarry a Tom…      Tak takhle je to s tou solidaritou mezi „přáteli“ … 

Nám kradou roušky Němci, Němcům je kradou Američani, kteří je kradou a přeplácejí i ostatním „spojencům“ , třeba Francouzům…    Itálii pomáhá Rusko, Čína, Kuba, Americe Rusko…   Amerika STÁLE UPLATŇUJE sankce proti nepohodlným i na nákupy zdravotních pomůcek… Viz Irán… Když nestačí sankce, tak to prostě zkonfiskuje…

Pěkně to je stou déééémokracíííjííí na tom světě zařízený. To je hnus velebnosti…  A NEJSMUTNĚJŠÍ na tom je , že to zlo, nevraživost jde ze států „přátel“ z EU a Nato…   Hm…   Hnus!   

http://www.novarepublika.cz/2020/04/vazeny-marsale-is-koneve-stydim-se.html

BOURÁNÍ POMNÍKU KONĚVA:      Tak takhle se dělá ta demokracie… Bourat pomníky osvoboditelů…   Teď tam postavit, Heidricha, Henlaina, nebo někoho podobného…  To by se těm dnešním vlastizrádcům líbilo…

http://www.novarepublika.cz/2020/03/humanitarni-sankce-jedni-v-nouzi.html

PANDEMIE, POMOC, RUSKO, USA:      Takhle to je s pomocí s koronavirem – EU, Rusko, Čína, Irán a hlavné USSA…    Hmm, máme charakterního páníčka za tou louží…

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3150-kuba-rusko-a-cina-poslaly-odborniky-zoufale-italii-na-pomoc-zatimco-usa-nemecko-kanada

ITÁLIE, POMOC před KORONAVIREM:        Kdo pomáhá Itálii? Rusko, Kuba a Čína…   

Co dělá světový četník USSA? Co dělají EU a NATO, Neziskové pijavice, církve, miliardáři – Bakala atd…????   Kde jsou evropské hodnoty a Jourová – umřela?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko-posila-Italii-na-pomoc-vojenskou-nemocnici-Zeleni-muzicci-jako-na-Krymu-vydesil-se-Jaromir-Stetina-617918

ITÁLIE, RUSKÁ POMOC:       Jj, už nás Rusko napadlo přes Itálii :-)))  A teď zabere celou Evropu!  :-)))  Ten bezmozek Štětina si nevidí do hu.y!  Proč Itálii nepomáhá EU? NATO? USSA? MY?      Proč Ruska a Kuba…?  On ten bezmozek Štětina a podobní dééémonkratííí  posuzují to Rusko podle EVROPSKÝCH hodnot a optikou déééémonkratááá….  

http://www.novarepublika.cz/2020/03/na-recko-turecke-hranici-vcera-probehly.html

ŘECKO vs. TURECKO, UPRCHLÍCI:    Japatóóóže není EU znepokojena postupen svého přítele z NATO???  Japatóóže se neharaší sankcemi?? Japatóóže se neposílají vojenské oddíly a těžká technika do Řecka???   No jóóó vlastně oni všichni jedou s koronavirusem na Ruské hranice, tam jsou potřebnější…   To je kreténismus na N-tou!!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajinsky-ministr-oznacil-lidi-nad-65-let-za-mrtvoly/

UKRAJINA, KORONAVIR:     Tak toto jsou ti naši kamarádi, které tam ušáci dosadili za miliardy dolarů…    Hmm, slušný oddíl… Nejprve vyznamenávají fašisty a teď toto…  Těmhle lezou naši řiťolezci do řiti…   To jsou ti správní demokrati podle evropských hodnot…   

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ne-z-tchaj-wanu-ne-z-eu-ne-z-usa-ale-z-ciny-proto-vyzyvam-/

ČR, POMOC, NEZISKOVKY:        Je to tak…  Kde je a jak pomáhá Hřib? Novotný? Vystrčil? Jourová? Neziskovky za naše prachy?  Atd, atd, atd…???

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/do-italie-dorazila-dalsi-humanitarni-pomoc-z-ruska-40317831?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

RUSKÁ POMOC ITÁLII:         Tak takto stroze, krátce a neúplně se informuje na mainstreamu, když to chudé, zbídačené, skorumpované RUSKO pomůže Itálii…  To rusko, které je neustále sankcionováno, napadáno, okopáváno a přirovnáváno k ďáblu…  I Kubě se ani nemluví vůbec – ta také pomohla…

A japatožééé nejsou zprávy stále dokola jak evropským státům pomáhá EU, NATO, USSA, SAUDI atd…  Jo no jóoo, ti nikomu NEPOMŮŽOU !!!  To už není solidarita.  Kde jsou neziskové pijavice, Člověk v tísni atd…???  Proč Šimon Pánek nehlásá jak pomáhají v Itálii… ?  Jen zastavili přísun imigrantů, protože se bojí koronaviru!!!   To je HNUS VELEBNOSTI!!!  Kdyby to nebylo na zvracení, tak by to bylo k pláči !!   A opovrhované Rusko a Kuba pomáhají…

A Fischerové, Kalousci,  Schwarzenberci, Pospíšilové, ta chytrá a důležitá Jourová přes evropské hodnoty a podobná havět ještě může začít vyprávět, že jde o propagandu…!!!  Ta Jourová už umřela nééé…???  Teď kdy by se měly ty evropské hodnoty ukázat…

http://www.novarepublika.cz/2020/03/je-bezpecnost-budoucnost-obcanu-jejich.html?m=1

NATO, ČR ATD:  Tak nejak takto je to s tim Nato…  Obranna aliance :-))))

https://pravyprostor.cz/nemecko-zadrzuje-ostatnim-statum-eu-dodavky-rousek-a-zdravotnickeho-materialu/

NĚMECKO, EU, PANDEMIE:      Takto „společně“ se EU brání pandemii…  A zase to Německo…     To by v tom byl čert, aby ti Němci tu Evropu nakonec nezničili !!!

https://pravyprostor.cz/evropsky-titanic/

EU, VIRUS:     Krátké, jasné, pravdivé…     Bohužel… :-(((((((

http://www.rukojmi.cz/clanky/10167-evropska-unie-a-nemecko-diky-koronaviru-ukazali-svou-tvar-pro-mnohe-muze-byt-tento-vir-lekem-na-slepotu

PANDEMIE, EU, ČR:      A takhle mi jsme se vypracovali… 

https://www.euportal.cz/Articles/42491-to-je-neskutecna-drzost-bruselu-evropska-unie-ktera-proti-sireni-koronaviru-neudelala-vubec-nic-kritizuje-clenske-staty-za-to-ze-uzaviraji-hranice-a-chrani-sve-obcany-.aspx

EU a PANDEMIE:     Takto pomáhá EU svým členům zvládnout koronavirus…     K čemu tady tedy EU je?  Ke zničení a rozprášení národních států? K vyhubení a nahrazení původních obyvatel?  Proč a komu to prospívá?

https://www.euportal.cz/Articles/42475-zapad-nechapave-zira-na-rusky-zazrak-proc-nejvetsi-zeme-sveta-epidemii-zvlada-neschopny-brusel-je-v-komatu-udrzi-se-v4-nejmocnejsi-zbran-proti-koronaviru-.aspx

PANDEMIE, ŠÍŘENÍ, RUSKO vs. UNIE… :       Zajímavé zamyšlení, které dává smysl, zní logicky a něco na něm bude…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/regiony/americke-soudnictvi-pohrbilo-ruske-volebni-zasahy/

USA, OVLIVNĚNÍ VOLEB RUSKEM:       Tak takto ovlivnil a zmanipuloval Putin volby v Ussa ve prospěch Trumpa…   Ať žije déééémonkracíííjééé!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/slovo-azyl-i-bez-kontroly-na-koronavir-otevre-nemecke-hranice/

NĚMECKO, MIGRACE a KORONAVIRUS:     Tak takto chrání Německo sebe a celou evropu…   Komu to prospívá? Proč to Německo dělá…???  

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/iran-kvuli-us-sankcim-nemuze-nakupovat-prostredky-proti-covid-19/

IRÁN, CORONAVIRUS, USA:    Takto Ussa uplatnuji sve pravo nejsilnejsiho: nejdrive zrusi smlouvu, kterou vsichni ostatni dodrzuji, pak vyhlasi na Iran sankce a zakazou jim i nakupovat akutni zdravotnicky material…   Ta jejich nabubrelost, hňupáctví a agrese nema mezi!!! Fuj, to je hnus velebnosti!!!

http://www.rukojmi.cz/clanky/10149-nemecko-hrozba-vcera-dnes-i-zitra-vyhlaste-15-brezen-nejcernejsim-pamatnym-dnem-novodobe-narodni-historie

VÝROČÍ NĚMECKÉ OKUPACE:  A je ticho po pesine. Nikde zadny humbuk, zadne upozornovani na tu hruzu, zadne zavadeni pamatneho dne…  Němci vyvrazdili 350 000 nasi lidi…  Fasisti chtej navracet a my jim navracime majetky…     Narod, kzery si nepamatuje historii si ji misi znovu prozit…!!   Germani, Nemci nam celou historii skodi a chteji si nas porobit. I ted nici Evropu…  A mi jim jeste poklonkujeme a lezeme do zadku…!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/kdyz-jim-vadi-krestanstvi-tak-by-meli-uprchnout-do-muslimske-zeme/

MIGRANTI, ŘECKO, ROZVRAT ZEMÍ:  Takovy je vysledek Zapadniho vyvozu te zpravne demokracie. A „demokraticka“ a nestranna media v Zapadni evrope i u nas mlci, taji a neinformuji o „pocinani“ tech agresivnich najezdniku… PROČ? Komu to prospiva? Kdo tuhle korektni prookupacni propagandu financuje??? 

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusko-v-idlibu-doslo-k-propojeni-tureckych-postu-a-teroristu/

SÝRIE, TURECKO, RUSKO, ZÁPAD:   Turecko, clen a NATO a kamarad zapadu, napadl brutalne, vojensky sousedni stat. Nedodrzuje Minske dohody. Dal se rozpina. Ale nikomu to nevadi. Demokraticky zapad mlci…  Kde je nejake znepokojeni? Sankcicka? Vyhruzky? Jo no jo, to v poradku a tak to ma byt…  Americani si obsadili ropna pole a prodavaji ropu.   Jo, ale to spatne, zle a agresivni je porad Rusko…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hribe-ukaz-jaky-jsi-hrdina-a-prejmenuj-ulici-pred-ambasadou-USA-na-Tridu-vyvrazdenych-Indianu-Ivan-Vyskocil-je-ve-varu-614490

PRIMÁTOR HŘIB, PRAHA, PŘEJMENOVÁVÁNÍ:      Ten Hřib je opravdu pěkně prohnilý…   Proč a kvůli komu takhle škodí? Komu a čemu to pomůže? 

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/jak-prekvapive-rozvedka-usa-varovala-pred-ruskym-vmesovanim/

USA, PARANOIA, VOLBY:      Celé Trumpovo období hledají a zkouší vyrobit důkazy a ruském vměšování do voleb. Ale marně, pořád nic, žádný důkaz…  Ale už zase ukazují jak Rusko už zasahuje… :-))  Kdyby to nebylo tak pláči, tak je to k smíchu.  Machr ten Putin:  Z tak zaostalé, chudé, zbídačené odstrkované země řídí volbyv USSA, v Angli, v EU i jinde na světě. Ohrožuje a chce přepadnout a zabrat celý svět…  A to vše PROČ ???   To nám tííí dééémokrrratíííí taky rozumně nevysvětlili…

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/usa-utraci-za-obranu-dvakrat-vice-nez-cina-rusko-a-indie-dohromady-40313599?seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

NÁKLADY NA ZBROJENÍ SVĚTA:   Kdo je světový agresor? Z nákladů na útočné akce a agresivní válečnictví je to naprosto zřejmé !   USA se nikdy nebránily a nebrání! Tak jaké náklady na obranu…????  A píšou to na Seznamu, tak to musí být pravda :-)))   Proč nám mainstream neustále dokola papouškuje ten nesmysl o nebezpečném a agresivním Rusku…???  Vždyť i jedinec mdlého rozumu musí vidět kdo rozpoutává války, agrese, převraty. Kdo si přivlastňuje země s ropou a jinými surovinami. Kdo vyhrožuje a sankcionizuje země, které správně nevyšlapují… Třeba i Evropu za Nord stream 2… Atd, atd,atd…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bomba-Svedectvi-o-Kreckovi-Jak-se-zachoval-v-zatracene-tezke-chvili-A-prave-barvy-Kalouska-s-Hilserem-ocima-Petra-Stepanka-Jeste-bude-sranda-613551

OMBUDSMAN, VOLBA:       Ještě něco o té volbě nového ombudsmana…

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/nepredstavitelna-drzost-zvolit-krecka/

VOLBA OMBUDSMANA, DRAHOŠ, MILION CHVILEK, DEMOKRACIE:      Jééé, to se zase stalo něco špatně: Normálně, spravedlivě, dvoukolově a demokraticky byl zvolen ombudsman, který nechce migraci a vidí že neziskovky jsou žumpa na prachy nás všech…   A to se přecíííí  v ddééémokracíííjjííí nedělá!  Drahoš, Kalousek a kavárna se vztekají. Milion chvilek plánuje demonstrace… !!!         To jsou mi tedy typičtí ddééémokrrratííí !!!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/prvni-americke-tanky-se-vali-po-nemeckych-silnicich/

CVIČENÍ NATO:     Komu tato megaprovokace prospívá? Proti jaké hrozbě Ruska je namířena???   Nato s dvacetinásovným rozpočtem se připravuje na obranu proti Rusku rychlým přesunem všeho možného na ruské hranice… To jen evropským pucflekům přijde logické…  A co na to uhlíková stopa? Co greténi?  Kolik krav „nahradí“ takovéhle cvičení???  Když máme přestat jíst hovězí, aby krávy neškodily planetě prdama…    To je zvrácená demokratická logika Nato a Eu… :-(((((

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zacharova-stoltenberg-jen-dokazal-ze-mozek-nato-je-mrtvy/

NATO, ZRUŠENÍ ZBROJNÍ SMLOUVY:      Bohužel má Zacharová zase pravdu. Ty americké příprdky, které si říkají Nato a EU jen panáčkují páníčkovi z poza louže… Nato je opravdu jednotné, to vidět každou chvíli – Turecko, Irán, Rusko…  Zatím ten útočný pakt – Nato, výhružkami drží pohromadě Trump…

http://www.skrytapravda.cz/domaci/3035-na-ruske-hranice-miri-skoro-40-000-americkych-vojaku-ale-proti-rusku-to-pry-neni-blizi-se-valka

US ARMY se VALÍ DO EVROPY, ŠÍŘENÍ DEMOKRACIE US ARMY:    Takto US army šíří demokracii po světě. Vždy tam, kde má nějaké zájmy…  A Rusko, to by móóóc chtěli taky vlastnit…

 

 

PREZIDENT BENEŠ, PO VÁLCE:       Prezident Beneš to už tenkrát věděl!!  Co dnes začíná!!  Proč se naše demokratická elita neřídí jeho radami a ničí naši zem??  Proč nechávají naši zem rozkrádat?  Co z toho mají…???  :-(((

http://www.rukojmi.cz/clanky/9796-pred-zahajenim-2-sv-valky-sudety-benesovy-dekrety-sef-rakouskeho-landsmansaftu-zeihsel-poznamenal-kdyby-benes-splnil-konradem-henleinem-dlouho-pozadovanou-autonomii-v-ramci-ceskoslovenska-nemel-by-hitler-zadny-duvod-k-zasahu

SUDEŤÁCI, NAŠI ZAPRODANCI:    Takhle naše „elity“ lezou do zadku těm, kteří nás vždy chtěli vyhubit. A my dnes fašistům a kolaborantům vracíme majetky…  Zase, jako mnohokrát v historii, se u nás chtějí roztahovat…  

http://www.novarepublika.cz/2020/02/padla-bida-na-sedlaka.html

ČESKÁ VESNICE po 30-ti LETECH:        A to je velmi zkrácený výsledek „demokratického“ řízení vesnice…  Ale to je přeci správně, tak to má být!! Přeci nám „západ pomohl“ zpátky do Evropy.  Nedej bůh, abysme byli soběstační a necpali peníze korporacím!!  To by se jim na tom demokratickým Západě nelíbilo!!  Takže se zrušily naše potravinové normy (zápaní potraviny je neplnily) , zruinovalo se zemědělství, cukrovarnictví, chovy prasat a hovězího atd, aby se vše muselo dovézt za peníze pro Západní korporáty…  Takto funguje ta Západní roztahovačná demokracie!!  Prostě jen ždímat a vysávat další odbytiště…  A ještě tomu tleskat. Hezky „dobrovolně“, s nadšením a potleskem… :-(((

http://www.novarepublika.cz/2020/02/cilem-pangermanu-jiz-za-rakouskauherska.html

SUDEŤÁCI, POHRANIČÍ, 2.SV.VÁLKA:       Ti naši momentální „přátelé“, kteří chtějí rozložit a zničit Evropu přes imigranty odjaktěživa chtěli naše území ovládnout. Jejich panovačnost vylezla napovrch v protektorátu a za války!!  A teď se jim to daří prostřednictvím EU… A my jim cpeme prachy horem dolem…   Proč? Komu to prospívá?  Nám určitě ne! A ještě vracíme zámky, půdu atd kolaborantům a fašistům!  Se čekalo, až pamětníci pomřou. Ti se musí v hrobech obracet… !! :-((

http://www.novarepublika.cz/2020/02/pravda-o-vzniku-druhe-svetove-valky.html

ZAČÁTEK 2.SV.VÁLKY:       STOJÍ ZA PŘEČTENÍ !   Tady jsou popsány příčiny a začátek 2. sv. války.  To dnešní moderní demokratické překrucování války i jejích příčin by bylo k smíchu, kdyby to tííí dééémokratííí nemysleli vážně!!!  Komu to celé překrucování a protiruská štvanice prospívá… ? Kdo tím co sleduje…?  A kdo jen vazalsky plní plány samozvaného světavládce? A proč…????

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/national-interest-posedlost-demokratu-ruskem-ohrozuje-ameriku/

USA VE VÁLCE S RUSKEM:    Ta protiruská panika v USSA je už k pláči.   USSA, samozvaný světovládce se pořád víc a víc bojí té chudé, zaostalé a hladovějící země s desetinovým vojenským rozpočtem…   Komu to prospívá…???  Jen americkým zbrojovkám !!!  A šíření nesmyslné rusofobie a strachu!!

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/stefec-zridime-u-nas-us-zakladnu-za-nase-penize-dobrovolne-a-radi/

VONDRA, USA ZÁKLADNA U NÁS, ŘITILEZECTVÍ:        Ten Vondra, který už nám to osladil přes Promopro a neuspěl s radarem je zralý na Bohnice !!  A ti demokrati mu tleskaj jak na UV KSČ za Husáka… :-(((  To je hnus velebnosti.   Komu by prospěla ušácká základna u nás…????   ČR, Evropě, ani uklidnění napětí ROZHODNĚ NE !!!

http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/sankce-trump-hrozi-cesku-zkroutit-ruku-za-zady-kvuli-digitalni-dani.html

TRUMP,  USA, DAŇ, VYHROŽOVÁNÍ a SANKCE:       Tak a jsme už na řadě … Už Trump vyhrožuje i nám sankcemi a clem…   

http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/2984-ekonomika-usa-a-necitelny-nevypocitatelny-prezident-trump-dkutecne-jak-pro-koho

USA, TRUMP, EKONOMIKA:      A něco o  tom našem páníčkovi z pozalouže… Takhle to je správně, tak to má být…  

http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/2980-je-vazne-usetrenych-124-5-miliardy-usd-2-9-bilionu-kc-a-prebytkovy-rozpocet-ruska-krize

RUSKO, PUTIN, BÍDA:      Ten hrozný Putin zbídačil Rusko, které je neustále v krizi. Ale přesto ohrožuje celý svět a ovlivňuje všechny volby světa – tak v kostce nás informuje náš seriozní, spravedlivý a demokratický mainstream…

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2983-proc-sileny-poplach-s-putinovou-reformou-ustavy-v-rusku-a-je-to-venku

RUSKO, PUTIN, REFORMY:     Něco o těch hrozných změnách , které navrhl Putin…   Nám mainstream říká že je to hrozná krize, že si Putin zase upevňuje pozici, že je Rusko země jednoho muže.  Ale konkrétně, co navrhuje nikde ve zprávách není. Jen „víme“, že je to všechno špatně… Tak tady o tom něco je…

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2982-krize-v-rusku-pad-vlady-ekonomicke-problemy-hruza-des-a-skutecnost

RUSKO, KRIZE, PUTIN:       Tady se píše něco o té krizi v Rusku.  V mainstreamu nám říkají, jak se chudé a zbídačené Rusko otřásá krizí v základech…   Tak včil babo raď, jak to teda vlastně s tím Ruskem je… ???  Něco mi říká, že vím proč nám mainstream neříká nic konkrétního, jen povikuje o krizi a bídě v Rusku…     A náš vzor na věčné časy je zadlužený, že to nikdy nemůže splatit, všude možně vyvolává nepokoje, války, okupuje cizí státy, vraždí představitele jiných států atd. A to je v pořádku, tak to má být, to je ta správná dééémokracíííjjééé…

 

USA zavrhují žádost iráckého premiéra o zahájení rozhovorů o odchodu vojsk: „Je naším právem“ jakožto „Božích sil,“ abychom zůstali

 

IRÁK, USA, OKUPACE IRÁKU:       Kam USA vstoupí, odtamtud už neodejdou… Kór, když tam je ropa…   Je naprosto jasné, že dobroserové z jůůůesssejj přeci neopustí zemí, kterou kvůli ropě vybombardovali, rozvrátili a udržují tam záměrně chaos a boje.  A když už jich ta země má plné zuby, tak vyhrožují!!!  To je to šíření USSA demokracie v praxi… !!!  :-(((

 

http://www.rukojmi.cz/clanky/9737-syrsti-uprchlici-ze-sirotku-z-recka-se-vyklubali-mladi-muzi-pred-dovrsenim-plnoletosti-co-jeste-sojdrova-zamlcela

ŠOJDROVÁ, ŘECKÉ DĚTI, IMIGRANTI:    Tak takto si Šojdrová a vítači představují řecké sirotky, které bychom měli zaopatřit…  Skoro dospělí muži…   Proč to ti výtači dělají? Proč ničí a škodí naší zemi?  Komu to prospívá???  !!! :-((((

http://www.czechfreepress.cz/podoteky/natome-rozmisteni-sil-nato-na-blizkem-vychode.html

USA, NATO, IRÁK, ČR:       Tak takhle nějak v kostce vypadá šíření americké demokracie a míru v praxi…  !!! :-((((   A Evropa, včetně nás zavrtané v Usa řiti tomu pochlebujeme a podporujeme to :-(((((

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/rozmisteni-americkych-sil-v-evrope-defender-europe-20.html

NATO, USA, EVROPA, CVIČENÍ PROTI RUSKU:        Nato a desetitisíce amíků budou trénovat obranu proti Rusku přesunem vojsk k Ruským hranicím…   Tak to dává smysl a je logické…  Útočné (Nato vždy jen útočí) uskupení s dvacetinásobným rozpočtem se brání přesunem vojsk přes celou Evropu k Rusku…   Hmm, jak ušlechtilé, obranné, demokratické a mírotvůrčí…!!! A my jako věrný mopslík to podporujeme …  :-((((   Jo a obligátní:  Komu to vlastně prospívá…???   Dělat z Evropy bojiště proti Rusku…!!!

https://www.televizeseznam.cz/video/prostor-x/zaoralek-usa-lzou-hrozi-valka-a-utoky-i-v-evrope-v-afghanistanu-a-iraku-jsme-za-okupanty-64019301?dop_ab=0&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=Q02d7rxkv4m-202001151739&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var

ZAORÁLEK, IRÁN, SULEJMÁNÍ, USA:     Rozhovor se Zaorálkem o USA, Iránu, Nato atd…    Je až mrazivé, jak dává smysl to co říká !      To se našemu páníčkovi zpoza louže nebude líbit. Počítám , že si USSA velvyslanec pozve Andreje na kobereček a domluvu… :-(((  

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/skotske-vedeni-vydrazdil-johnsonuv-dopis-k-referendu-o-nezavislosti/

SKOTSKÉ REFERENDUM, BRITÁNIE:     Asi by té skotské ministryni a podobným, kdo by chtěl referendum, měli demokraticky napařit 15 let natvrdo! Tak jako se to dělá v západních demokraciích. Jako třeba ve Španělsku…   Když chce nějaký národ svobodu a referendum by nedopadlo podle evropských hodnot, tak pozavírat… Takovou chybu a patálii, jako referendum o brexitu přeci už dééémokratííí  nemůžou dopustit… 

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/cnn-zamotany-bily-dum-je-neschopny-oduvodnit-vrazdu-sulejmaniho/

USA, ODSTŘELENÍ IRÁNSKÉHO GENERÁLA, DŮVODY:    USA přece nepotřebují důvody…  Mopslíci jim vše zhltnou a na ostatních nezáleží už vůbec…  A čím hůř a větší napětí na středním východě, tím lépe pro USSA…  Zbraně a ropa nesou dolary…

http://www.czechfreepress.cz/podoteky/eu-prepsala-evropske-dejiny-co-nesou-nam-cechum.html

PŘEKRUCOVÁNÍ DĚJIN, 2.SV. VÁLKA, EU, JOUROVÁ:        Kam ti demokrtai a dobroserové řítěj tu Evropu…?  Komu to prospívá?

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/smeruji-usa-zabitim-iranskeho-generala-k-valce-s-iranem/

USA, ZABITÍ IRÁNSKÉHO GENERÁLA v IRÁKU:     Takto USSA šíří tu svou demokracii – cíleným bombardováním dronem generála cizího státu v jiné cizí zemi, kterou předtím rozvrátili, vybombardovali a kde udržují chaos… Máme to pěkného páníčka, kterému jsme až po kotníky zalezlí v řiti (jak my ČR, tak EU a Nato) 

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/schroder-proti-americkym-sankcim-nejsme-51-stat-usa/

USA, NĚMECKO, SCHRÖDER:   Konečně nějaký  Němec nemá hlavu až po kotníky v USSA zadku…   

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rozhorcene-rusko-velvyslankyne-usa-v-polsku-je-naprosto-negramotna/

USA, 2.SV.VÁLKA? POLSKO:       To snad není možný, co z těch „demokratů“ leze za moudra…  Je do nebe volající, co všechno chtěj na to Rusko hodit…!   Proč se pořád tak hrozně bojej státu s dvacetinovým zbrojním rozpočtem (který narozdíl od Nato snižuje), kde jak pořád informují je bída, kde nic nemají a nic neumí…???  To jim tak leží v žaludku to nerostné bohatství, které NAŠTĚSTÍ NEMŮŽOU přerozdělovat, tunelovat a krást ???   !!!!

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rozhorcene-rusko-velvyslankyne-usa-v-polsku-je-naprosto-negramotna/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *