Benecko 2015 – tatínci s dětmi

Benecko 2015 – tatínci s dětmi

Tak na tohle se děti těší už měsíce… Již tradičně – 5.ročník, jsme s kamarády vyrazili na hory s dětmi. Na delší víkend – 20. – 23.2. 2015.  A také jako tradičně na Benecko.      Níže je i videosestřih.

V pátek 20.2. 2015 jsme se sjeli na Kubát. Předpověď počasí slibovala i déšť, ale naštěstí se nekonal… Oproti loňsku bylo sněhu dost, lyžovačka byla parádní. Přes den teplota kolem nuly. Dokonce jsme si užili 2x noční lyžovačku.

Víkend se vydařil, tři dny jsme lyžovali, vyzkoušeli i „koblihy“ v korytech. Největší pokrok udělala Eliška. V sobotu ráno jsem s ní běhal po smrťáku a učil plužit:-) Stála v podstatě poprvé na lyžích. Byla 2x ve školičce s paní učitelkou, což jí moc pomohlo. Jinak jsme trénovali spolu. A druhý den už šla také na noční lyžování na HSK-čko.  A v pondělí i na kopec u lanovky. Moc ji to bavilo. Klárka ta už jezdí jako drak. Ostatní děti také pěkně svištěly. Máťa se Zuzkou drandili boby.

Dětem se moc líbilo i standardní vyhodnocení, předání diplomů, medailí a odměn. Jen my jsme letos moc neposeděli, protože jsme toho měli i po večerních lyžích tak akorát…:-)) Děti byly k neutahání. Hlavně Klárka. Celé dny na lyžích a chtěla ještě večer…

I v pondělí jsme do odpoledne lyžovali, pak dojezdili parmanentku na snowtubingu. Pak už jen pozdní oběd a cesta domů. Holky v autě hned usnuly…

Byl to fajn víkend, všichni jsme si to užili. A mamínky si odpočinuly:-)

P.S.  A naštěstí diplom připravený pro Mirku nebyl třeba:-)))))

 

Takže zase za rok… 🙂