Benecko, Šnek, s dětmi 9. 2014 – podzimní akce

Benecko, Šnek, s dětmi 9. 2014 – podzimní akce

Tak jsme s partou přátel a dětmi vyrazili na již tradiční podzimní akci na hory   18. – 21.9. 2014. Tentokrát to strejda Šívek domluvil na Benecku, v penzionu Šnek. A naprosto skvělá volba…

Šnek je parádní pro děti. Venkovní atrakce, houpačky, lanovka, prolézačky, trampolína, autíčka a káry. Bazén, který byl už mimo provoz. Uvnitř skvělá, velká herna. A k tomu moc pěkné ubytování a skvělý přístup „domácích“. Jediná nemilá drobnost byla absence restaurace v penzionu. Ale restaurace jsou blízko…  A přišlo i na Bombardíno:-))

Prodloužený víkend jsme si všichni moc užili, děti se vyřádily. Vyráželi jsme na výlety, na Žalý a jinde po okolí. Vyzkoušeli jsme, a děti se nemohli urvat, z kár a kruhů. Které jezdili ze svahu u vleku. Našli jsme pár pokládků a dokonce i Krakonoš připravil pěkný noční poklad pro děti. Tentokrát byl obzvláště strašidelný – po dešti, za doprovodu blesků a hromů…   Jinak počasí vyšlo hezky. Po ránu byla mlha jak mlíko, ale pak se rozestoupila a bylo i sluníčko. Na tričko. Jen večer před pokladem byl ceďák a buřina. Takže jsme ani nezmokli:-)

Tentokrát jsme byli v trošku  menší sestavě, ale i tak jsme si to moc užili. A jako vždy to moc rychle uteklo a neděle přišla moc brzo:-(( Na Benecko jezdíme s klukama a dětmi v zimě na lyže. Tentokrát jsme tu byli poprvé bez sněhu. A paráda. Bylo tu liduprázdno, ale o to lepší na výlety. A je tu moc možností vyžití pro děti. Například i hezká dětská stezka s hrami.

Večer jsme poseděli, popili a pokrafali, tak jako obvykle:-)

Takže už teď se těšíme na další společnou akci.