Benecko, tatínci s dětmi 2017

Benecko, tatínci s dětmi 2017

Po nějakém laborování s termínem jsme vyrazili na tradiční lyžovačku tatínků s dětmi. A opět na osvědčené Benecko. Akce se, jako vždy, vydařila, děti byly nadšené.

Níže je i videiko a pár obrázků.

Letos, po dolaďování termínu byla účast trochu slabší. Byli jsme 4 taťkové a 6 dětí. A na sobotní lyžovačku přijel strajda Šívek s Amálkou a Džeminem:-) Holky se už dlouho nemohly dočkat. Prodloužený víkend 10. – 12.3. se blíží… Ve čtvrtek po práci jsme konečně vyrazili. Cestou jsme se zastavili pro pár pokládků.

Po příjezdu do Benecka rozčarování, sněhu málo, taje, mrholí… To jsou vyhlídky…

V pátek byl ještě sníh břečkoidní, ale už na večerní lyžování to přituhlo. Sobota i neděle už byla super. N a svazích jsme byli celé dny a i večerní lyžování jsme si hezky užili. Klárka s Lucinkou proháněly i snowboardy. Lyžovali i Máťa se Zuzankou, nejmenší účastníci.

V pátek jsme byli omrknout místní taškařici ukončení sezony s  přejezdem vody dobrovolníky. To byla veselá podívaná.

Děcka se vylítala na lyžích, my jsme večer poklábosili a popili, Krakonoš nadělil dětem diplomy a dárečky. A zase nezapomněl s diplomem na Mirku:-)))) Na závěr jsme si v neděli zašli s holkama na bubliny, oběd v Hančovce a hurá domů. Prďani hned usnuli v autě.

Užili jsme si hezký víkend a moc se nám tu líbilo. Už se těšíme na příště…