GC3BMW1 Carodejnicky heliport

GC3BMW1 Carodejnicky heliport

Tady jsem dělal beta test, na žádost autorky. Vyrazil jsem hned večer…  Bohužel, nebo bohudík, byla ještě zamrzlá…:-) Takže jsem to měl snadné.  V kapalném skupenství to musí být husťárna…  Videika níže…

vitablondak found Carodejnicky Heliport

Wednesday, 22 February 2012Hlavni mesto Praha, Czech Republic

22:22 Betatest: Jéééé, ted koukám – samé dvojky…:-) Carodejnice me požádala o test této parádicky. Cekal jsem na pokyn, že mužu vyrazit – až roztaje. Už jsem byl celý nedockavý, netuše co me ceká. Test luštení jsem absolvoval správne:-)) Tento vecer, Carodejnice píše, už by to mohlo být dobré. Až se ti bude chtít, vyraž.
Už je tma, je to daleko, zajedu tam zítra. Jenže… Nedalo mi to a za chvíli sedám do geolandera a vyrážím… Až cestou si uvedomuji svou roztekanost a zbrklost. Nemám listing, nápovedu, ani povídání z geochecku. No, snad nebude treba.
Na místo pricházím po tme, omrknu okolí, kaplicku atd. Zajímavé místo, k cemu to tady je…? No nic, musím dál. Jenže je stále zamrzlo. Jsem tu sám, v noci, nevím, jak je pevný led, ani jaká je tu hloubka. Takže volím radeji cestu po žebríku. V roure je led stále pevný. Pricházím do carodejnického sálu, testuju led, zdá se pevný… Je to taková veliká lednice. Cekal bych v carodejnické doupeti vetší teplícko:-))) Za chvilku nalézám keš a loguju betatest. Zpet to beru podle potoka, je to tajemná prochajda.
Vzhledem k ledu jsem to mel snadné, až je mi „trochu hanba“ logovat found it:-))) Ale v logách vidím, že to jde i bez koupání:-)) A jsem tu v noci:-) Takže loguju:-)
Jak je mým zvykem poslední dobou, natocil jsem si to na kameru. Takže casem vložím na vitablondak.cz 🙂
Je to fajn keš, která má v noci parádní kouzlo! Takže doporucuju. Díky, že jsem se sem mohl podívat.