GC2CWTB Pevnost Terezin

GC2CWTB Pevnost Terezin

vitablondak found Pevnost Terezin

Saturday, 20 November 2010Ustecky kraj, Czech Republic

Když jsem zjistil, že Pevnostní minový systém má pokracování, bylo jasné, že tam brzo vyrazím:-) To byla paráda! Vcera to vypadalo, že tady dnes bude tlacenice (což já nemusím) , tak jsem vyrazil až pred soumrakem… Na vých. souradnicích mi to po chvilce sepnulo, tak jsem vyrazil… První stage úplne v poho. Na druhou jsem vyrazil bez nápovedy, a veru to asi šlo snadneji. Trocha akrobacie mi ale ušetrila asi pekný kus cesty:-) Na 2.stage jsem pricházel už s tmou:-)
Trasu jsem prošel, parádne pripravená, jen me trochu znervoznovaly nejaké asi „nepatricné“ znacky. UV ale byly jasné:-)) Na další stage jsem zjistil, že jsem opravdu fatálne podcenil vodní delo. Už byla tma, netušil jsem, kde jsem, tak jsem chtel vyrazit do Špáru pro zbrojní arzenál. Už jsem byl na ceste, ale po zadání finálky do gps se mi fakt nechtelo tou tmou vracet… Tak jsem zavolal „príteli“ na telefon:-)) Poprvé v živote (teda kacerském) jsem volal o pomoc:-) Ale všechno je jednou poprvé:-) Moc dekuju. Boj o finálku mi chvilku trval, ale nakonec to klaplo a brány se rozestoupily:-)))) K mému prekvapení predemnou byly jen holky Evca.N:-)) Po zalogování a vrácení všeho do puvodního stavu jsem byl zvedavý, jak vlastne odtud…? No, po chvilce jsem byl mile prekvapen, že jsem vlastne kousek od známých míst:-)
Když to shrnu, tak fakt parádne vyvedená a pripravená záležitost, kterou jsem si malicko prikorenil mlhavou, tajemnou tmou:-) Supééér zážitek!!! Veliké díkeš. Vymenil jsem TB.

 

 


Pro větší zobrazení klikni na obrázek
DSC00120