GC2KKYT Werk B-1945

GC2KKYT Werk B-1945

Tak tuhle parádičku jsem si dal nadvakrát – jako noční. To, co se tady člověk dozví a vidí, nad tím rozum zůstává stát…! V temné, chladné, mlžné tmě je tu opravdu tajemno a pumpička pumpuje… Když si člověk jen představí, co se tu dělo. V logu mám pár fotek a níže videika…

 vitablondak found Werk B – 1945

Friday, 09 November 2012Ustecky kraj, Czech Republic N N 46.5 km from your home location

19:54 Tak tohle je mazec! Jsem, po nekolika bodech cestou, na míste prvního hlavního úkolu. Je tajemne, mlha, tma, vlhko, párí se od pusy:-) Pred týdnem jsem tu v noci i po asi 2 hodinách vyhorel, nenašel, co bylo treba:-(( Dnes poucen, ocekávám lepší výsledek:-)) Nalézám, co potrebuji, zaznamenám do dokumentace a vyrážím na urcené místo.
A ted to zacíná. Pred sebou vidím svetlo celovky, pak další, další… Co se tu deje? Mraky lidí, plné parkovište aut. Vmísím se do davu a zjištuji oc jde…? Dozvídám se, že je to exkurze po fabrice. Zrovna jdou do podzemí. Pan pruvodce, povídá zajímavé informace, tak se pripojuji. Keška mi neutece, není zajíc:-))) Kdo má zájem o organizovanou prohlídku, tak to jde:-)) Info bude na netu. V podzemí je to tajemné, zajímavé a desivé. Celé TOTO, tady fašouni „postavili“ za 8 mesícu na sklonku války. Za cenu nesmírných obetí a utrpení lidí z koncentracního tábora.
Pruvodce povídal, že tu nekdo vyfotil ducha – prý i televize po nem pátrala… Také tu je místo, kde psi nejdou. Sednou si a nechteji jít dál. Bojí se… Asi se v tom míste stalo neco strašného…:-(( Po opuštení podzemí jsem pruvodci zaplatil „vstupné“, a po chvíli se zase vytratil. Našel další indicii a pokracoval v kešce:-))
Vybaven predchozími tajemnými informacemi jsem našel vstup do podzemí a vrátil se zpet…! Za chvíli byla parádní finální krabice v mých rukách:-))) Zaloguju, beru TB, vkládám GC.
Ale tím mé dobrodružství nekoncí. Opet si to tady procházím. Najednou slyším auta… Nekdo vjíždí dovnitr, dunení se rozléhá. Po chvíli vidím svetlo… Co to sakra je? Hlavou mi blesklo: Nejací mafiáni tady budou kout pikle:-((( Zmizet není kudy, tak zhasínám a cekám co bude. Pumpicka mi pumpuje o sto šest!! Prijíždí hodne aut. Zasavují nedaleko. Já se tajne , po tme blížím zjistit, co se deje. A koukám jak vyoraný: další skupina „návštevníku“ :-))) Spadl mi kámen ze srdce!! Zase jsem se vinfiltroval a absolvoval druhou exkurzi. Tento pruvodce ríkal zase jiné zajímavosti…
Když se schylovalo ke konci, tak jsem se vytratil a namíril jsem si to k autu. Pokracuji na další podzemí – Gnipské sluje.
Moc veliké díkeš autorovi, za ukázku tohoto podzemí. Deníky jsem si poctive cetl. Tady se stala hrozná spousta hruzy, utrpení, bolesti, driny a zmarených osudu lidí… Já mel tuto keš okorenenou o neco navíc:-) Toto tajemné nocní dobrodružství bylo opravdu intenzivní!! Ješte jednou, veliké DÍKEŠŠŠŠ!!!! Super zážitek!!
Pri mém toulání podzemím jsem natocil kousek na kameru. Dám na vitablondak.cz

Click to view "09112012851Click to view "LogbookClick to view "09112012849Click to view "09112012852Click to view "09112012850

Hrubá štola

Továrna v podzemí

Vstup pro turisty