GC40KQN Harcovská stoka – Fugnerova ulice. – řeka,dešťový kanál.

GC40KQN Harcovská stoka – Fugnerova ulice. – řeka,dešťový kanál.

Toto měl být a byl vrchol dnešního lovu. V této době je hodně studené vody… Šel jsem poctivě od výchozích a kochal se „Benátkami“. Ani jsem nevnímal těch -7° celsia, vodu v holinách a až do pasu:-)) Intenzívní zážitek! Vlastní podzemí už bylo ta snazší část. Autorovi děkuji za spoluvěnování keše.  Videika z této taškařice jsou níže…

 vitablondak couldn’t find Harcovska stoka – Fugnerova ulice

Saturday, 09 February 2013Liberecky kraj, Czech Republic NE NE 63.8 km from your home location

Log s fotkami zde nechávám, možná je škoda to jen smáznout:-) Mužete se juknout, kudy je to špatne:-))
Jsem z daleka, neznalý místních pomeru a názvu. Tak jsem vyrazil po proudu… Což se ukázalo špatne až druhý den doma, když mi nesedely fotky predchudcu s tím, co jsem videl já… Tak jsem konzultoval s autorem… Zajímavé na tom všem je, že jsem opravdu krabicku našel – ale jinou a jinde. A nejspíš ješte nepublikovanou:-)) No, kdyby tam nebyla, tak kdoví kam až bych šel…
Petre, to jsi me tedy pekne vypekl:-)) No však já se vrátím. A najdu ji:-)))
Stejne díky za mokrý a vypecený zážitek. Jen škoda, že bez bodu:-)))) Clovek obcas musí udelat nejakou charitu:-)))

17:42 Tak to byl zazitecek! Nejdriv horor nejak rozumne prijet a zaparkovat-samy zakaz a jednosmerky. No, podarilo se. Tak jsem se prezul a vyrazil na vychozi. A jeee jee, vypada to na dost vody. Spíš na lod, ale tu nemam:-( Ale kdyz uz jsem tu… Zvodotesnil jsem gumaky, teda alespn jsem si to myslel… A hura dolu. Brodil jsem se pomalu rekou. Cas od casu jsem klopítl a voda mi málem podrazila nohy, což by byl pruuusééérrr!! Zajimave okoli. Nejak mi nebylo jasne, co bude dal. Cekal jsem, ze tohle potece pod zem… Takze jsem presel odbocku. Celkem za vcasu jsem se vratil. I kdyz proti proudu to sranda nebyla. A pak prejit na druhou stranu… No zvladl jsem bez uhony. Cesta rekou fakt sranda nebyla:-) Do kanálu jsem vstupoval zároven s tmou. Pak kanalem to slo. Jen vody bylo dost, pekne frcela a cákalo to. Za chvili jsem byl u cile. Zalogoval jsem vlozil TB, juknul jeste kousek. Ale uz jsem mel dost te ledarny v holinach, tak jsem mazal zpet. Nastesti jsem nemusel rekou. To bych šel do rána. Do pasu jsem turch. Dikes za fajn zazitek a za kes! Kterou mi autor spoluvenoval. Byla by ostuda v ni nemit razitko… Cestou jsem kousek natocil na kameru. Takže jestli bude neco videt, dám na Vitablondak.cz. Petre, velike dikes za tuhle taškarici:-)

This entry was edited by vitablondak on Monday, 11 February 2013 at 07:10:25 UTC.


Tudy I.

3 thoughts on “GC40KQN Harcovská stoka – Fugnerova ulice. – řeka,dešťový kanál.

 1. krásná videa z dosud nepublikované neznámé kešky v podzemí.
  parádička. měl si počkat na oblevu. blázne.
  asi Ti vyjednám rande s Karkulínou….
  pet

 2. ad vidio jedna: proč jsi se brodil řekou, když jsi mohl jet na kole po cyklostezce, která vede souběžně s řekou…chi,chi.
  ted asi dostaně cez držku,že?

 3. Ha,ha,ha, to mi potom bylo taky jasné. Ale kdo by dnes jezdil na kole, že…:-)) Nevěděl jsem, kde budu odbočovat…:-) Tak jsem to vzal hezky poctivě:-)) Tou delší a horší (doufám) cestou a pro jistotu ještě úplně někam jinam:-))) Což se ukázalo jako špatně:-( Ještě že tam ta „krabka“ byla. Jinak bych došel až buhví kam…:-))
  Alespoň to třeba příště bude snadnější:-)

Comments are closed.