GCZQCK Noc/Night

GCZQCK Noc/Night

Tak tuhle noční „kešulku“ jsem prošel po obejití Krušnohorského Batmana. Takže jsem toho tento den a noc nachodil dost…:-))) I po tmě:-) Terén tu je nahoru dolů Krušnými horami. Takže co dodat…? Bylo to fajn a napínavé až dokonce. Finálku jsem našel přesně o půlnoci…:-)))

 vitablondak found Noc / Night

Saturday, 15 September 2012Ustecky kraj, Czech Republic W W 71 km from your home location

23:59 Dnes jsem vyrazil do techto koncin na keše. Prošel jsem si Krušnohorského Batmana, který mi dost sklouzl do tmy a ubral dost sil:-) Takže jsem ho mel jako „prípravku“ na nocní keš. Cestou zpet jsem zajel na tuto nocní parádicku (rozumnej drinu).
Nepresne jsem odhadl do ceho jdu, ale ted už jsem tomu rád:-) Jinak bych jsem ani snad nešel:-) Hned na zacátku štreka od auta na výchozí. Tam to bylo rychlé, ale další prechod… Jenže na zacátku odrazek to bylo divné – nejsou všechny. A široko daleko žádné další… A to mám, myslím, dost dobré svítilny! No, vyrazil jsem podezrelým smerem a nakonec nasvítil i odrazky. Druhá odrazková cást také necekane koncila bez konce. No, nakonec jsem pokracoval logicky a odrazky se opet objevili. Místo, od kterého jsem mel hladat poslední mikrošku má opadané odrazky. Což jsem si všiml až po dlouhém prohledávání okolí. Všiml jsem si toho, když už jsem byl zase bezradný. Pak ale mikrošku našel… A ukázala mi to, ceho jsem se bál!! No, když už jsem tu, tak vzhuru… K finálce jsem se doploužil, zalogoval a vložil TB – tady bude v bezpecí:-)) Ale další prekvapení cekalo po zadání parkovište do GPS- Ach jo, to jsem cekal… No, tak jdu zpet.
Po Batmanovi, tahle výživná prochajda je fakt mazec. Tady si clovek protáhne nožicky a plicní sklípecky:-)) Cestou zpet jsem ješte zašel pro tradicku u rybníka.

Když to shrnu, tak to byl opravný výživný zážitek (a celý den), terén je trochu kopeckoidní (což ale slibují i hvezdicky), lano jsem vlácel zbytecne. Porád jsem mel zvláštní pocit, že to snad ani nemužu najít. A po drine, nejasnostech jsem našel hezkou finálku. Což se mi fakt ulevilo a mám velkou radost! Jo a finálku jsem našel presne o pulnoci!!

Myslím, že by autor mel prekontrolovat trasu. Mám za to, že chybí odrazky, nekde úplne, nekde jsou opadané z napínácku a trasa pusobí zanedbane. V tomto terénu se cloveku težko zajde juknout kus, kdyby náhodou to bylo správne…:-))) I mikroška u druhé stage je taková vachrlatá.
Ale zážitek jsem mel opravdu intenzívní, výživný a bod si zaslouží. Jak ríká klasik: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavne že je intenzivní! Ne, to jevtip. Bylo to suuupééérrrr!!!!
In: TB.
Díkeš za pozvání a nocní zážitek!