Jarky 2020, lyže.

Jarky 2020, lyže.

Letošní jarky strávíme jako loni s přáteli a jejich dětmi v Horní malé Úpě na lyžích. Týden od soboty 29.2. do 7.3. 2020. Níže je i pár obrázků s videikem 🙂

Užili jsme si pěkný týden, lyžování v nám známých místech. Bydlení v ověřené Klárce… Tentokrát jsme si to zpestřili bruslením na nejvýše položeném kluzišti v ČR, wellnessem a bowlingem…

Letošní, na sníh a zimu prachbídná zima, všechny lyžaře pěkně potrápila. Naštěstí tady je to hodně vysoko, takže sněhu na lyžování bylo dost. V okolí bylo také bílo. Ale jen pár kilometrů níže to bylo bez sněhu… Kláru s Fífou jsme určili jako „A team“. Menší holky : Elí, Zuzí a Nikolka byly „B team“ :-)) A pak ostatní prťata :-))

Tentokrát se nám nevyhnuly zdravotní komplikace, když se Nikolka s Eliškou pochroumaly na snowboardu. Nevinné prásknutí sebou po výstupu z vleku, při výuce s instruktorem… Pro Nikču frčela horská služba. Elí pak večer rozbolela ruka, takže 2 dny nelyžovala. I když ji trochu podezříváme ze solidarity s Nikčou :-)) A Zuzí pak už na snowboard nechtěla taky:-)

Eliška pak lyžovala v sobotu, když už všichni odjeli. Počásko bylo takové všelijaké. Začli jsme takovou lítací krupičkou, přes deštík, k sluníčku a krásné lyžovačce. Pak přišel vítr, mlha, sněžení. Takže jsme měli za týden snad všechny varianty :-))

Ale děcka si to užila a vracela se pěkně utahaná. Naše holky to hned při odjezdu zalomily.

Máme sem jet ještě na víkend, ale to asi už vidím se sněhem bledě… 🙁 Ale je tady krásně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *