Kanálovka Most – Jednou a dost!

Kanálovka Most – Jednou a dost!

Při cestě od finálky jsem se rozhodnul, že Vám ukáži co lze zažít při takové večerní procházce ;).

14 thoughts on “Kanálovka Most – Jednou a dost!

 1. Opravdu obdivuji, že jsi tam šel sám. Já se tam vydám co nevidět, ale sám určitě nebudu. Nevím jak to jinak vyjádřit než že jsi Borec 🙂

 2. Ahojky,zdavím „kolegu“ 😀 Musím smeknout,že ses natuhle cestu vydal sám! 😀 Já sbírám odvahu! SUPER! 😀

 3. Tedy Víťo, ty jsi drak.:) Vážně jsem skoro trnula, že tam někde zabloudíš, bídně zhyneš, ohlodají tě potkani ……………:) Tak doufám, že brzy zas někam vyrazíme.
  Katka
  Ps: ta hudba tomu dodává pěkně hororovou atmosféru. To se mi líbí.:)

 4. Víťo, máš můj neskonalý obdiv. Jsi borec se všemi velkými písmeny BOREC. Já bych sem sama nešla. Koukala jsem, že těch potkanů je tam dost. No k vánocům se těším na tu „tvoji baterku“ a pak vyrazíme :-). nechceš nás doprovodit?

 5. Klobouk dolů… tam bych nevlez ani s někým, natož sám… klaustrofobie je sviňa…
  Tohle video je nádherný výsměch těm slečínkám, co si jen stěžujou, když je nějaká keška špinavější…
  Ještě jednou… smekám…

 6. Pěkné video, ale nesmekám. Je to nebezpečné tam jít sám. Tohle není hrdinství, ale bláznovství.Stačilo jedno podklouznutí a třeba by tam dotyčný zůstal a mi tu pak psali jak je to nebezpečné a proč takové keše vůbec děláme. Tohle je výzva, ale s někým. A druhá věc, už jste ubohý s těma slečinkama. Prostě někteří na to nejsou a GC není o tom být jako jednotka SWAT. Každý má rád svoje, tak si to uvědomte.Hezký den

 7. Sice mám pocit, že o tomhle Geocaching uz neni? Sice priznivci FTF me mozna rozcupujou, ale ja se chci pri geocachingu podivat na pekny mista, nebo na mista kde jsem v zivote nebyl a pritom je to kousek od bydliste … A NEMUSI to byt v kanale …

 8. Ahoj,
  díky všem za celkově pozitivní komentáře. Přidám pár slov na vysvětlenou: Rozhodně nepovažuju takovéto kanálové „extrémní“ keše za krásný vrchol geocachingu. Proto jsem to video sem dal. Aby se podívali ti, které to sem netáhne a přesto by rádi viděli jak to v takovém kanále vypadá… Jelikož kanálovek (a tato je asi opravdu má „nejhustší“) mám odloveno řádově jednotky (cca 10+), z počtu cca 2 200 keší. Byl jsem i na krásných místech: Na kopcích, v lomech, na loukách, na stožáru vysokého napětí, ve studni, na skeletu nedokončeného vězení, na hradech, u jezer, rybníků, potoků, na stromech, v pařezech, mostech, u kostelů, na hřitovech, u hrobek, na věžích, rozhlednách, ve skalních bytech a v neposlední řadě na a v skalách, lesích a podobných krásných místech. A to i na nádražích, zastávkách, osahával jsem výlohy, lavičky, okapy, svodidla, dopravní značky atd. A to ve dne i v noci. Takže takovéto (kanálovky) keše jsou jen zlomkem z celkového počtu mých nalezených. Ale určitě to je další úroveň geocachingu, která má rozhodně něco do sebe! A mohu vám garantovat, že jsou tyto zážitky opravdu z těch nejintenzívnějších! A naprosto odpovídají myšlence, že se dostanu na „zajímavé“ místo, kam bych se běžně nedostal! Dřív bych si také neuměl představit, že budu pronásledovat potkana v kanále:-) Na první – Styx jsem šel do neznáma. Ale zalíbilo se mi to… A nejsem rozhodně sám… Ti, kteří toto haní, by si měli nejprve jednu zkusit, a pak uvidí…:-) Aby alespoň věděli co kritizují:-) To jestli se člověk někam bojí sám, je spíše v hlavě! Velkou část, a to určitě přes polovinu, mých keší jsem našel za tmy. A to proto, že se mi nechce brzo domu, když už jsem na keškách:-) Tma je už brzo… Jaký je rozdíl je hledat za tmy, nebo ve dne?? Nebojte, svítilny používám…:-) A mám opravdu dobré:-) Je to jen v hlavě… Ba naopak, v noci je klid a různá individua jsou zalezlá:-))) Kdybych chodil všude s někým, aby se mi náhodou něco nestalo, by bylo k čemu? Jako nesvéprávný…?? Spadnout, uhodit se můžu i ve dne:-))) A to při turistice, na kole, nebo lezení na strom pro jablka:-)) A to nemluvím o tom, že auto člověka může přejet i na zastávce:-(( A to se v kanále rozhodně nestane! 🙂 A pokud by se něco stalo, není to vina geocachingu! Chyby dělá člověk, ne hra! A já se snažím být opatrný:-) Jen každý má tu hranici běžného, bezpečného, nebezpečného a riskantního někde jinde… A pro někoho můžu být i já „posera“:-)
  Dělám věc (geocaching), která mě baví. A kdyby se mi do kanálu nechtělo, tak tam nepolezu. Ale ten pocit, když pumpička pumpuje a točí krev v těle je prostě skvělý! Osobně bych to nemohl dělat pro body. I když přiznávám, jsem za bodík rád:-)) Ale jsou „druhotný produkt“ této hry! Alespoň pro mě.
  Koho zajímají další zajímavá místa, může se podívat do mého profilu na GC.COM. Mám tam vypíchlé, pro mě, nejlepší keše.
  Těším se na další skvělé zážitky a přiznávám, že pro mě to jsou zejména ty „adrenalinovější“:-) Někdo zase rád luští. A to já zase tuze nerááád:-)
  Ještě jednou díky za ohlasy a těším se na další.
  Vitablondak

 9. Musím s jen Víťou jen souhlasit. Já jsem na samostatné lovy srab a ráda si zážitek užívám s jinými. Ale tady u těch keší přeci nejde o ten bod. Za tu dobu, co jsem v kanále 🙂 jich na povrchu udělám minimálně 10. V pár kanálech jsem už taky byla a mnohdy je tam bezpečněji než nahoře. A pokud není člověk magor a neleze dovnitř, když leje, tak proč ne? A nikdo nikoho tam nenutí. Poslední dobou slyším kolem sebe krittiku na složité luštící, na klasiky o ničem, na dlouhé multiny a na…..Sakra co blbnete, ať si každý hledá ty keše co ho baví, a když nejsou podle jeho gusta, tak ať je ignoruje. Já se na tuhle keš těším.

 10. Absolutní sračka co nemá s geocachingem nic společného. Hromada „kačerů“ brečí nad medializací geocachingu v médiích, ale tohle je absolutní cesta do trdele. Radši 5 reportáží na Nově a další epizoda v Růžovce než další podobná keš. Nechápu, že je někdo borec, že se čtvrt hodiny brodí sračkama v smradu a tmě za krabičkou… Radši 1000 mikrošek za okapem než podobná další zrůdnost. Jo a jsem tady náhodou, takže případný flame na gc.cz nebo hofylandu..

 11. Zajímavé video, díky za něj. Aspoň vím co mě čeká až kešku půjdu odlovit. Jít tam ale sám, je dost velké riziko. S názorem od doublex nesouhlasím.

 12. OH, oh! Proc jen je tak kes tak daleko? Skvely kanal. Doufam, ze to nekdy odlovim. 🙂

 13. po přečtení předchozích jsem se domníval, že jde o nějaký extrém.
  ale asi mám hroší kůži, protože takhle vypadají většinou i ostatní kanálovky.
  třeba Tubes v Turnově…
  mně to baví.
  díky za video.
  a všem přeji mnohá dobrodružství. tam, kde se jim to líbí.

 14. Ahoj,
  tak už i já mám tuhle kešku za sebou. 2. června jsem se na ni vydal společně s dvěma dalšími jako na svou jubilejní 1000. 
  Ten den bylo po deštích a ač na povrchu se už zdálo, že je sucho, dole to byl extrém. 🙂
  Tady na videu je to relativně „pohoda“ a v podstatě si měl štěstí na sucho, nebyla tam ani čtvrtina vody, co jsme měli my 😀
  Takže už takovýhle extrém jsme si ještě víc zextrémnili broděním se proti proudu vody.
  Ale adrenalin a zážitek nezapomenutelný 🙂
  Pořád máš naprostý obdiv za to, že jsi tam šel solo, sám bych se tam tenkrát asi zbláznil. A ještě moc díky za parádní video, na natáčení jsem tam já neměl vůbec pomyšlení.
  Zdravím 😉

Comments are closed.