Kola Jarini 2020, Morava

Kola Jarini 2020, Morava

Tak jsme s klukama zase vyrazili na víkend s kolama na Jižní Moravu za vínem. Ve čtvrtek 27.8. se scházíme na hlaváku a vyrážíme směr Břeclav…

Tentokrát jsme postupovali obráceně proti zvyklostem. Přijeli jsme do Břeclavi a směřovali směrem na Staré město, odkud jsme v neděli odfrčeli vláčkem k domovu. Jeli jsme přes Lanžhot, Tvrdonice, Vracov, Čejkovice, Prušánky, Podvorov, Čejč, Nechory, Modré hory atd. Prostě tam, kde je dobré vínko :-)) Moc jsme nenašlapali, každý den mezi 30 – 40 km. Takže alespoň něco :-)))

Už při ochutnávkách ve vlaku to vypadá na dost slušný víkend :-)) Jen věštci trochu straší s deštěm. Ale jak se nakonec ukázalo, zase se moc netrefili:-)) Za celou dobu jsme nezmokli. I když jsme to pořád sledovali a porovnávali si aplikace v mobilech:-))) Trochu sprchlo ze soboty na neděli, ale to jsme měli luxusní hajání pod střechou ve Vacenovicích, s klobáskou a pivkem v místní hospůdce u správce.

Takže výlet se nám standardně parádně vydařil, počásko paráda, teploučko. I v noci bylo až moc teplo… Vínečko skvělé, byli jsme v několika sklepech, ochutnali víno Uhera, Sůkala – vinař roku, Horáka a jiná. Poseděli jsme i ve stejném sklepě jako vloni:-)

Takže super a už se těšíme na příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *