Plážák a mažoretkový víkend 12.-13.9. 2020

Plážák a mažoretkový víkend 12.-13.9. 2020

Na víkend 12. – 13.9. je naplánován turnaj o putovní pohár Starosty Cítova v plážovém volejbale. Jenže Klárka s Andrejkou mají v sobotu i vystoupení mažoretek v Horních Počaplech na dětském dni. Takže musí zvládnout oboje :-))

Turnaje, který pořádá místní oddíl plážového volejbalu se zúčastnily 3 dvojice holek a 5 dvojic maminek, které už nějakou tu dobu také trénují:-)) Takže účast bude veliká. Trenér vylosoval dvojice tak, aby nehrály ty nejlepší spolu a bylo to vyrovnané. V sobotu se odehrály boje ve skupinách a v neděli potom utkání o umístění. S Klárou a Andrejkou jsem po odehrání jejich zápasů zajel do Počapel na vystoupení mažoretek, které bylo jako ukázka v rámci dětského dne. Tam holky trochu bojovaly s trávníkem. Je sice krásný, ale mažoretky jsou spíš zvyklé na parkety, nebo hladkou podlahu :-)))

Počasí bylo naprosto famózní, spíš až moc letní. Třicítková vedra a sluníčko… Turnaj se opravdu vydařil a je vidět, jak se holky i maminky stále výrazně lepší. Je to už opravdu koukatelné a parádní výměny a zákroky… Některé zápasy byly opravdu vyrovnané a rozhodovalo to pověstné štěstíčko :-))

Po sobotě bylo jasné, že mám ve finále dvě želízka 🙂 Utkají se Klára s Natálkou proti Mirce s Andreou:-)) Takže pohár bude doma tak jako tak :-)))

Nakonec, a přecijen podle předpokladu, na základě průběhu vyhrály Klára s Natálkou. Druhá Mirka s Andreou a třetí příčku obsadily Andrejka s Adélkou. Objektivně je třeba přiznat, že mladé holky jsou mrštnější a rychlejší a výsledky to potvrdily. Ale mamči bojovaly jako lvice a svou kůži nedaly snadno :-))

Fakt parádní podívaná… A speciální velikééééé dííííky patří trenérovi Pepovi, který tady plážák vydupal ze země, a všem se věnuje a trénuje je. Klobouk dolů před jeho vitalitou, nasazením a zápalem pro hru a oddíl !! A také panu Starostovi, který oddíl podporuje a přijel turnaj ukončit a vyhodnotit.

Byl to fajn víkend, který si hlavně hráčky parádně užily… A už začínají ladit formu na další ročník…:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *