Cyklovýlet s klukama podél Sázavy 8.2013

Cyklovýlet s klukama podél Sázavy 8.2013

Tak jsme jako každý rok, s klukama, vyrazili na víkend na  kola. Tentokrát, po dvojí Moravě, jsme vyrazili na Sázavu. Vlakem do Žďáru nad Sázavou. A ze Žďáru po svých do Čtyřkol. Více, včetně videek níže.

Letošní akce se opět vydařila. Počasí opravdu bomba – teplo, sluníčko, bez deště a větru. I když rána byla chladná. Šívkovi hodinky hlásily 6°C. Cestou jsme stihli popít vínko, pivko, koupačky v Sázavě. A skoro jsme měli i melouna:-)) Oproti našim zvyklostem byl terén kopcovatější, než jsme čekali. Původní myšlenka, že pojedeme podél vody dolů, se ukázala jako naprosto zcestná.-( Až poslední úsek ze Sázavy do Čtyřkol na nádraží odpovídal tomuto „původnímu konceptu“:-))  Obzvláště noční úsek po červené lesem do Stvořidel byl opravdu výživný. S naloženýma kolama to byl mazec, rvát je stezkou… Mára sebou 3x praštil na záda:-)) Naštěstí opilí mají štěstí a nic se jim nestane:-))  Byla to sranda:-)  Také se nám vryla do paměti Cipískova hláška v restauraci na Marjáně. „Jaké máte pivo“?   „Gambrinus, kozel a Kácov“ (možná měli jiné, to už nevím)   „Hm, tak já si vyberu až podle zmrzliny“  :-))))))))) Také posezení v pivovarské restauraci v Kácově bylo fajn. A dobře tam vaří.

Když to tak shrnu, tak po roce opět parádní akce. Letos trochu vyšperkovanou o knihovnu v kempu. Kde si Pete s Šívkem pročítali po první snídani – i na videu níže:-)) Oproti loňsku jsme toho vypili mnohem méně. Ale více našlapali:-))

Už teď  se těšíme na příští rok. To nejspíš vyrazíme opět na Moravu:-)

Čtenářský koutek:-)

Mára nevzlétl:-)

Po červené do Stvořidel…

Pohoda na námku.

Přípitek na koupačce.

Poslední vstávání

Poslední koupačka.

Konečně frčíme podle vody…:-)

Zazvonil zvonec a výletu je konec…:-(