GC1F0R5 Epsilon

GC1F0R5 Epsilon

vitablondak found Epsilon

Wednesday, 05 October 2011Hlavni mesto Praha, Czech Republic

 

18:51 #2 043# Nabuzen vcerejším Styxem, Studnou starýho Bruny a Lubošovým Titanikem (ale ten se asi ani nepocítá), jsem hned dneska omrknul Epsilon… Asi fakt hustárna. Asi hodne vody… Asi žádná sranda… Ale neco me me sem táhlo. Boty mám mokrý ješte od vcera, tak at je nesuším dvakrát:-))) Doma radeji hlásím kam jedu a vyrážím. Na výchozích chvilku vyhodnocuju situaci a hledám cestu kudy kam. Zrovna tam krafe policajt, tak jsem nechtel budit pozornost. Aby mi nechtel pomoct, nebo nedej Buh chránit:-))) Když je velký provoz, tak rychle mizím ve strouze. Když vcházím do podzemí, tak to vypadá dobre. Ve vode je mraky rybicek, které rejdí sem tam, až na breh vyskakují. Tak ta voda tak špinavá nebude… Když najdu odbocku, tak si ríkám: Mám já tohle zapotrebí…?? Znova procítám listing. No když už jsem tu… Fakt cekám hustárnu, kterou kdoví, jestli dám sám. Treba se budu muset vracet. Radeji si delám šipecky na každé odbocce:-))) Moc se mi do vody nechce. Ale cekal jsem ji, tak hurá vpred… Cesta utíkala pomerne v pohode a bez problému. Obcas kontrola listingu, abych si nezašel. Promítám si v hlave kdysi slavný film Aligátor…:-))) Tady by se mu hezky kvasilo:-) A ejhle, bedna je na svete. Zaloguju, zapíšu výmenu a neco slyším – hlasy. Že by ted šel nekdo kolem? Tady? Tady je možné všechno. Vcera na Styxu jsem také potkal kolemjdoucí mudly:-))) Hlasy a šplouchání se blíží. Je to jasné, jdou sem. Tak pockám. Za chvíli vniká dovnitr svetlo. Já jsem schovaný po tme a cekám. Po chvilce se vynorím a vzájemný údiv ze setkání se mení ve srandu – když se nasoukají všichni tri dovnitr:-)
Kolega s dámským doprovodem (jooo, to má nekdo zarízené…) zalogují pokrafeme , nejaké foto, nastudujeme ústupovou cestu a vyrážíme. Cesta zpet nevyžaduje žádné velké premýšlení, ale po chvíli se ozývají mé namožené nohy ze vcerejška. Naprosto promocené maskáce a trekovky plné vody jsou težké jako hrom:-) Nohám se pravdu nechce:-((( Ale maj smulu, musej, pomalu, ale jiste:-)) S velikou radostí vítám mríž, která znamená SVOBODU! Ješte probereme práve prožítý zážitek, já se po chvíli loucím a vyrážím k autu. Tam se prevlékám do suchého a frcím domu. Jsem samotár, ale kolegové byli fajn a v tlupe je to takové jiné:-))) Ne tak adrenalínove husté:-))) Rozhodne je zdravím a preju další parádní zážitky.
Koukám, co jsem toho naklofal, ale ted doma mám cas:-))) Bývalo stacilo napsat: Bylo to supér, bomba a hustý zážitek! Jen ráno budu rozhýbávat noženky trochu dýl:-)))Díkeš autorum za Styx i Epsilon!
P.S. Vzal jsem GC a TB. Vložil TB, ale ten hned vzali kolegové.