GC1NW48 Mesicni sachta / Moonshaft

10. prosince 2011, 18:36

 vitablondak found Mesicni sachta / Moonshaft

Monday, 17 October 2011Hlavni mesto Praha, Czech Republic

19.00. Shodou okolností a náhodou jsme vyrazili pred plánovanou houfnou akcí z fora. Pridal jsem se ke skupince kolem Carodejnice, s kterou jsem se potkal nedávno na Epsilonu. Následovníkum jsme tu nechávali zapálené svícky. Snad ješte horely…:-)) Nedávno jsem byl na své první kanálovce a zalíbilo se mi to. Tak jsem neodolal pozvání na dnešní prochajdu podzemím. Bylo to super vyražení a díky autorovi za prípravu a kolegum z kanálu za spolecnost:-) Takhle ve skupine to hezky utíká:-)) Místo výlezu me prekvapilo, ale vše v poho:-)))

2 komentáře k “GC1NW48 Mesicni sachta / Moonshaft”

 1. Erik napsal(a):

  29. října 2015, 06:08

  Měsíční šachta ? Skleněné tunely ? Řekl bych k tomu jen toto : Co nepochází od člověka , to není určeno pro něho ! Jinými slovy : To , co bydlí dole , je lépe nechat na pokoji . Nebo ještě jinak : když někdo někomu nezvaně vleze do baráku , je ve vší platnosti považován za zloděje a dle toho je tak s ním i zacházeno .

 2. vitablondak napsal(a):

  29. října 2015, 18:43

  Eriku, nějak tvůj komentář nechápu. Netuším, co tím básník chtěl říct… ?? A kór u Měsíční šachty… Možná jsi měl pěkně naváto a skleněný tunel před sebou:-))) 
  Zatím k tomu nevím, co víc říct, nebo napsat… 🙂
  V.

Přidat komentář