GC21BDM Demoni noci

GC21BDM Demoni noci

Tak toto byl naprostý vrchol dnešního lovu. Podle hvězdiček jsem předpokládal těžké pořízení. Nakonec to nebylo tak hrozné. Ale zážitek opravdu famozní! Tohle je noční legendární keš, provázející nádhernýma Tiskýma skalama. A našel jsem ji přesně o půlnoci, s nádherným měsícem nad hlavou… Níže je pár videek z této lahůdky.

 vitablondak found Demoni noci

Friday, 28 September 2012Ustecky kraj, Czech Republic NW NW 53.1 km from your home location

23:59 Tak to byla parada, parada, parada!
Vim o ni hodne dlouho, ale kilometry a hlavne hvezdy me odrazovaly… Ale za chvili tu bude snih, tak jsem se rozhodl vyrazit. Ani jsem nepredpokladal, ze to sam dam… Cestou jsem neco nabodoval kolem Usti – paradni vyhledy… Pak uz jsem byl kousek od Demonu, tak sem juknu a uvidim. Od druhe stage jsem se vracel pro kameru. A udelal jsem dobre. Ty skaly jsou super! Neco jsem cestou natocil, snad to bude videt. Dam na vitablondak.cz.
A ted k vlastni kesi:
trasa vede naprosto bombastickymi skalami, plnymi vezi, dutin, previsu, jeskyni a tak. Vse je jasne a presne vyznaceno. Jen indicie, myslim ze na 2, byla asi trochu poskozena a tudiz dvojsmyslna. Takze jasne, 2.pokus byl spravne:-)) Ale bylo to kousek… 🙂 Druhá stage mi dala zabrat, vubec jsem netušil co hledám. Byl jsem párkrát nahore, dole a už jsem byl skoro bezradný. Ale trpelivost (a fyzicka) ruže prináší. Najednou mi padne do oka… :-)) Postupne jsem se lepsil…:-) Takze cesta mi utikala bez zaseku az pekne k paradni velke finalce. TB jsem nechal na miste. Finalku jsem vycmuchal presne o pulnoci. Coz uz se mi stalo vickrat. Naposledy nedávno na Noci:-) Celkove to je bomba zazitek, jedna z nejlepsich kesi co jsem absolvoval a jasny bod si zaslouzi. Kvuli takovýmhle keším se „delá“ geocaching… Abych se priznal, cekal jsem to „hustší a težší“, takže milé prekvapení:-)) Takhle sám v tech temných a tajemných skalách, s mesícem nad hlavou – vypada jak za úplnku. No proste boží!
Moc velke dikes za tuhle paradu! Jo, jen tech hvzd se mi zda zbytecne moc:-) I když já jsem si je , na zacátku, spíš ješte pridal:-))))

Půlnoční otevření pokladu…

Cestou zpět