GC3W573 Zazraky prirody

GC3W573 Zazraky prirody

Když „pípla“, tak jsem měl moc chutí vyrazit. Jenže jsem neměl gpsku:-( Druhý den jsem si od Michala půjčil jeho jakonový, napucovaný (ještě odemě) Oregon. A těšil se na Kerryovku… Tyhle skály jsou večer parádní. Takže jsem pohlídal drobotinu a po zprávách vyrazil. Parádní noční zážitek! Takové tajemno, dost často tady v povzdálí něco běhalo, lození po skalách, prostě parádní adrenalín:-) A jako na každé kerryovce, provedení skvělé a luxusní!

vitablondak found ZAZRAKY PRIRODY

Wednesday, 03 October 2012Liberecky kraj, Czech Republic N N 21.5 km from your home location

23:04 *STF* Mel jsem milion chuti vyrazit uz vcera. Jenze mam v oprave gpsku… Ale nohy me svrbely. Minuly vik jsem byl na Demonech noci – uchvatne. Tak jsem byl nazhaven na podobnou paradu. Kerryovky, to je top mezi kesema… Dnes jsem si pujcil gpsku od kamaráda a vecer, po zpravach vyrazil. Takhle v noci jsou tyhle skaly bozi!
Trosicku me potrapila jednicka – parkrat jsem si to cvicne obkrouzil, nahoru, dolu, ale nakonec nasel. Pak uz bylo vse rychle a snadne. Ale finalka, ta me potrapila dost! Oblezal jsem tam dokola, nekolikrat nahore, dole, vsude mozne. Skoro jsem zacinal byt bezradny. Najednou mi padla do oka – velka tezka krabice. To prece neni mozne, tady jsem uz nekolikrat byl… To je divne. No, hlavne ze je na svete! Teda, tady se clovek zahreje. Leje ze me jako z konve. Ale radost z úspechu je veliká… Byl tu jen Bohous, takze STF je stále volné – parada! Jsem rad, ze jsem vyrazil, stalo to za to! Paradni multina s nadhernymi kamennymi vytvory. Ty fakt jen tak clovek nevidi. Moc diky za tenhle nocni vylet. Davam bodik. Vymenil jsem GC.