GC2D7NY Tubes – Kanal u Turnova

GC2D7NY Tubes – Kanal u Turnova

Závěrečný vrchol dnešní noci. Jel jsem na husťárnu! Ale milé překvapení – kanál je nový, čistý, hezky obložený, vyplastovaný a betonové roury. Člověk se tu zahřeje, zaleze si po žebřících i po čtyřech:-) Je to dlouhé a únavné. Ale stačí vydržet, zakleknout a „vyšlapovat“:-) Komor je „něurekom“:-))  Níže jsou i videika z této popůlnoční taškařice.

vitablondak found Tubes

Saturday, 10 November 2012Liberecky kraj, Czech Republic NE NE 59.2 km from your home location

01:18 Tak hlasim posledni dnesni ukol splnen. Vlastne první dnešní:-))) Posledni, ale nejtezsi… Jsem rad, ze to mam za sebou. Pocasí pekne tajemné, mlha, pára od pusy, temná reka tece vedle, krátce po pulnoci… No akorát na to, zalézt do kanálu:-)))
A ted konkretne:
Zacatek pohoda, s nechuti jsem poslechl instrukce. No, kdo by tady taky po pulnoci strasil… Jen nejaky blondak…:-) A vyrazil jsem. Zacatek celkem utika, clovek se rozhybe, zahreje, nevi jak jit. Pak se useky prodluzuji a prodluzuji… Komory jsem pocital asi do 10. Pak uz jsem jen tupe „sel“, nebo spis lezl… Je to dlouhe. Ale kanal je cistoucky, novy a nic tu neplave:-) Vody poskrovnu a ubyva, az zmizi. Kdyz jsem dosel k finale, ulevilo se mi. Pri logovani mi docvaklo, ze nemam razitko, tak se jen zapisu. A hura dolu zpet. Je fakt, ze zpet to jde rychleji. Akorat vzdycky v dalce provokujou odrazky:-) No, jak jsem psal, jsem rad, ze je za mnou. Kousky z meho pocinani jsem zvecnil kamerou a dam na vitablondak.cz. Dikes za fajn kes. Mam to domu daleko, ale tesim se nakute. Dneska pate podzemi a mam toho akorat.

Click to view "10112012871Click to view "10112012870

Betonová roura…

Cííííllll…

Komory