GC3KPYH Vyhlídka u křížku – lesní tradička

GC3KPYH Vyhlídka u křížku – lesní tradička

Fajn tradička, u pěkné vesničky na „konci světa“, hezky maskovaná ve skalnatém lese. Vyrazil jsem sem za tmy a na místě zjistil, že jsem FTF…:-)

Found it vitablondak found Vyhlidka u krizku

Wednesday, 09 January 2013Liberecky kraj, Czech Republic NE NE 17.1 km from your home location

 

21:45 *FTF* To si tak vesele gaucuju, hlidam drobotinu, kdyz to piplo. Koukam oc jde. Tyyy jo, tady to bude pekny! Ale nemuzu, hlidam.
Kdyz se vratila Mirka, koukam, porad zadny log. V pul devate taky nic. Ze by Ventil a spol stavkovali?:-) No, tak vyrazim, abych neshnil u telky. Na miste klid, zadne auto. Vratim se zpet na parkoviste, poberu veci a vyrazim. Strihnul jsem to troch driv za sipkou v domeni uspory vzdalenosti po lesní ceste. Misty byla mlha, ze jsem si musel svitit primo pod nohy. Hned ve vsi me vydesil pekne osrtry vlcak vyritivsi se na me ve dvore s otevrenymi vraty. Nastesti byl na retezu… Kdyz jsem doklopital na misto, cekala me paradne vyvedena krabka a v ni hadej co? No prece cisty logbook! Parada!! Byl tam zalogovan jen betatest. A 2 TB – nechavam nasledovnikum. Cestou sem jsem sel paradnimi svahy, nad roklemi a tak. Nadherny teren! Zpet uz to bylo nejak snadnejsi a rychlejsi, asi jsem šel tou správnou cestou:-)) Od kešky jsem si zašel na vyhlídku. Do dálky moc výhled nebyl:-) Ale bylo zajímavé sledovat kužel svetla, jak se probíjí mlhou… Pekná výška. Vesnicka je snad konec sveta, takhle za tmy, v mlze je tu tajemno.
Diky za ftf, paradni kes a nocni prochajdu. Dám bodík:-) Preju kesi dlouhy zivot!

 

 


Pro větší zobrazení klikni na obrázek
Krížek