GC3A7Q2 Rejdění hmyzozpytné – noční,UV u Prahy

GC3A7Q2 Rejdění hmyzozpytné – noční,UV u Prahy

Tradičně, jako každá „Hraběnka“, parádní noční záležitost!!  Krpály v době mokra, bláta a sněhu pěkně protáhnou nožičky a plicní sklípečky:-)) Člověk se hezky zahřeje:-))

 vitablondak found Rejdeni hmyzozpytne

Friday, 11 January 2013Stredocesky kraj, Czech Republic S S 25 km from your home location

22:24 Tak jsem konecne vyrazil na tuhle paradicku. Byla to drina, jak je na Hrabenkach zvykem. Uz jen dostat se na vychozi zadna sranda. Zjevne jsem neprijel idealne…
Trochu me znejistela hned prvni stage. Lupa zakoupena na tuhle zalezitost byla na hrane pouzitelnosti. Jeste ze tam tech indicii je tolik… 🙂 Nejak jsem to dal dohromady, ale jistý jsem si nebyl:-))) Naštestí to nebylo daleko… Z druhe stage sem byl „volaký zmetený“, ale nakonec jsem si poradij rychle a snadno. Pak prislo UV, coz je na Hrabenkach vzdycky piplacka. Ale tentokrat to slo celkem v pohode. A to nebyla úplná tma cerstvý sníh to ješte zhoršoval. Nejhorsi byl teren. Cerstve posnezene blaticko a listi neni v tehle krpalech idealni povrch:-) Ale co by clovek na Hrabence cekal, že…? Obzvlaste pri nekolila ‚vejsplechtech‘ to byla pekna klouzacka a hrabacka:-) K finalce jsem dorazil celkem splavenej. Zalogoval jsem, zapsal si TB – nechávám na míste, a pres hory doly vyrazil zpet. Dalsi makacka. A pak ješte i prechod pres potok a záverecný výstup k autu, ach jo…:-))
Celkove jsem postupoval necekane hladce a bez zaseku. Teren je trchu hustsi, to ale slibuji hvezdy. Fakt je treba solidni lupa, ne nejake siditko na klicich:-)
Dikes za dalsi, posledni, paradni Hrabenku. Jako vzdy je to bomba a za bod:-)