Jarní vínovíkend 2017 – Popice.

Jarní vínovíkend 2017 – Popice.

Další již tradiční akce – jarní víkend s přáteli, bez dětí…  Loňská vínová akce v Žernosekách se „ujala“, tak jsme si vínko zopakovali. Tentokrát na Moravě, v Popicích. Sjeli jsme se ve čtvrtek 18.5 a prožili jsme si fajn, i když náročný víkend do neděle 21.5.

Níže je i pár obrázků.

Ve čtvrtek večer jsme poseděli, popili vínečko z vlastních zásob. V pátek jsme si vyrazili na výlet na Pálavu. Hezky jsme si obešli kopec, prošli zříceninu, cestou si okoštovali vínečko. Kulturně, ze skleniček:-))) Pak posezení a kafčo v krásné kavárně – Fara.  Ale na předpokládané jídlo to tam není:-((( Pak jsme si zašli pro „hezký nákup“ na Gotberg. Tam je opravdu dobré víno. A parádní výhled na Pálavu… A večer zase vínečko, pohoštění a popřáli jsme kamarádce Peťce k narozkám.

Sobota: výlet na  oběd do Hustopečí, pak prochajdou na vínčo na Sonberk. No a potom „domů“, rychlá regenerace a vyrážíme na stěžejní záležitost – ochutnávka u Málků… Tam nám opět moc chutnalo a dobrůtky byly také výborné…

V neděli po sbalení jsme si vyzvedli objednané víno u Málků, prochajdou zašli na kafčo na Gotberg. No a potom už jen naskákat do aut a vyrazit k domovu…

Našel jsem si i pár pokládků. Obzvláště jedna pinďulka mě potrápila. Cestou z vína jsem měl  opravdu rozostřené vidění a ten přístřešek jsem prolezl opravdu hóóódněkrát:-)) Ale nakonec byla má… Počasí vyšlo akorát, v pátek slunečno, teplo, i když dost větrno. O víkendu se ochladilo, ale šlo to:-)

Nebylo nás  moc, ale byl to moc fajn, i když opravdu náročný víkend. Takže zase někdy příště, někde…