Čárovíkend 2017

Čárovíkend 2017

Tak jako každý rok jsme se s přáteli sešli na Čáry. Ne jen Čáry, ale celý delší víkend byl moc fajn…

Letos se nás pár rodinek sešlo již v sobotu v Nelahozevsi, kam jsme s dětmi vyrazili vláčkem na Hrnčířské slavnosti. Dětem se tam moc líbílo: různé venkovní hry a soutěže, sokolník s dravci, Sváťovo divadélko, cimbálovka, hrnčířský kruh, výborná čokoláda a mnoho dalšího.

V neděli na Čáry se nás sešla taková tradiční sestava, takže nás bylo dost… Je to vlastně první akce, kdy se vídáme v hojném počtu s „bandou“ a jejich dětmi. Počásko se vydařilo. Děti si to moc užívaly a pořádně se vyblbly – trampoška, skluzavka, pískoviště, houpajda a hlavně oheň…:-)) Standardně jsme ogrilovali masíko, popili a poklábosili. Letos jsme zahájili nultým ročníkem ochutnávku ořechovek, které kdo udělal. Měli jsme asi 10 druhů. A každá jiná:-)) Snad se tradice ujme a příště bude vzorků ještě více:-)

No a ráno na 1.máje jsme vyrazili po několika letech pěších procházek na kolech. Zajeli jsme do Zelčína na oběd a zvířátka:-) Takže letošních cca 38 km máme za sebou:-) A strejda Sváča si to zaběhnul:-)

A po návratu z kol jsme opět tradičně opekli buřtíky k večeři. A pak už jen pobalit, rozloučit, poklidit a návrat do reality…

Byl to moc fajn víkend, děti byly nadšené, my si také užili, viděli jsme se s přáteli a tááák.