Ohře 2018

Ohře 2018

Na letošní vodácký víkend jsme vyrazili na Ohři. Poprvé vyrážíme s prťaty na plastovkách, bez raftů. Což slibuje veselé zážitky:-))) Sjeli jsme se v pátek 22.6. v Lokti a v neděli končíme ve Vojkovicích.

Níže i videiko…

Po asi dvouměsíčních vedrech a suchu věštci slibují hnus, zimu a deště… No, super…  A také že ano. Už cestou prší, je kosa, kolem 14-15°C. Večer v kempu také občas prší. Celý víkend to vypadalo na pršení, ale naštěstí to nebylo tak mokré:-) I když žádné teplo:-( No, nakonec to šlo, mohlo být mnohem hůř. Vlastně jsme nezmokli…

Vyrazili jsme v dost solidní sestavě 9-ti kanoí a jeden trojmístný MobyDick…:-) Takže jestli dobře počítám, 21 kousků:-))  MobiDicka  kočíroval Jíra.  Děckám se líbylo, hlavně „velké lejdiny“ Klárka s Terezkou si užívali společnou samostatnou plavbu. Myslím, že napluly tak dvakrát tolik, než ostatní…:-))))  A záhadou mi je, jakto že se necvakly, když jezdily tolik bokem. I kameny a peřejky…  Skvěle vyvažují:-))))) Škoda, že jediná koupačka byla při záchraně cvaknutých na Huberťáku, kde jsme i přenocovali. Já si ho dal 4x s dětmi…  Strejda Martin připravil dětem před spaním noční bojovku lesem.

Kromě Huberťáku se nikdo necvakl, což je skvělé skóre:-)  I když vzhledem k málo vody, jsme často byli na šutrech a těsně před cvaknutím:-))

Všichni, hlavně děti si to užily. Ty, co to měli s koupáním v Huberťáku, dvojnásob:-))

Takže navzdory počasí se nám víkend vydařil, užili jsme si to a těšíme se na příště.

Ahóóójjj….