Oslavka kulatin – Český ráj 9.2015

Oslavka kulatin – Český ráj 9.2015

Tak po jarní „první várce“ oslavenců přišla na řadu „druhá vlna“ čtyřicátníků. Sešli jsme se na víkend  v Českém ráji, v Libošovicích, v penzionu DoNi. Sjeli jsme se v pátek 18.9. k večeru.

Sešli jsme se ve standardním hojném počtu. Počasí vyšlo parádně, sluníčko a teplo tak akorát. Ubytování i areál penzionu je pěkné, s vyžitím pro děti – trampoška, houpajdy, kousek hřiště a prolejzajdy. Jen bazén jsme již nevyužili:-) Po pátečním večerním posezení jsme v sobotu vyrazili na procházku – na hrad Kost. Byli jsme i na prohlídce. A malé děti na pohádkové prohlídce. Cestou zpět Klárka vyrazila skratkou a zahučela skoro po pás do bažiny. Zvládla to ale dobře a cestou jsme vyprali v potoce. Děti si našli i pár pokládků.

Potom večer byla oslavka, dorty a dárečky oslavencům – Helča, Mirka, Cipísek a Barchy. Krakonoš dětem připravil noční pokládek. Tentokrát ho ukryl zapeklitě na strom. Ale vše jsme zvládli ve zdraví.

V neděli po sbalení jsme ještě vyrazili na Trosky, pak obídek pod Troskami. A cesta domů…  Holky usnuly, hned jak jsme vyrazili…:-)

Byl to další povedený víkend. Který si užili dospělí, ale děti ještě víc. Jen to zase moc rychle uteklo.