Otava s dětmi 7.2013

Otava s dětmi 7.2013

Tak jsme opět po roce vyrazili s přáteli a jejich dětmi na vodu. Tentokrát padla volba na Otavu. Trasa ze Sušice do Strakonic.  Pár videek níže…

Úplně dole jsou zachyceny zážitky z Otavy v roce 2009.  To bylo tóčo…:-))

Počasí po několika letech vyšlo naprosto skvěle! Po celou dobu nezapršelo a sluníčko hřálo. V pátek bylo ještě chladněji, ale sobota a neděle sluníčko… Prostě super. Jen ta svatba v Katovicích byla hlučná:-) Jelo nás 5 raftů. Vody tak akorát. Na jezech to trochu dřelo:-) Víc by neuškodilo, ale na Otavu dobrý:-))

Trochu jsme zaexperimentovali s každodenním převážením aut a nevožením věcí v raftech. Tedy až na nás. Jsem konzerva, a tak mi to moc nevonělo. Takže jsme si věci vezli jako obvykle.

V raftech je pak víc místa, ale zase se dost čeká, než se pobalíme, pak převézt auta. Vyplouvá se později a nejde experimentovat s tábořením. Prostě se musí dojet k autům… Ale nejtěžší je se domluvit, kam vůbec auta odvezeme:-)

Celkově to byl super víkend, užili jsme si srandu a děti byli nadšené. Lovily rybičky do kelímků, mořské řasy, jezy se jim moc líbily. Taky jsme se brodili přes řeku pro pokládek:-) Kterých jsme také pár našli. Jeden vysoko na skále a děti tam musely vyšplhat jak kamzíci:-)) Děti pěkně dováděly a zlobily tety, hlavně tetu Zdeňku:-)) Ta má ale trpělivost…:-)

Akci jsme zakončili obědem ve Strakonicích, kde ještě děti dováděly na dětských atrakcích podél cesty.

Jen to, jako obvykle vše hezké,  moc rychle uteklo. Milé bylo, že je tady poměrně málo lidí. Žádné čekání na jezy, narvané kempy atd se nekonalo. To když srovnám se zájezdem na Vltavu, nebo Sázavu…

Vyšťoural jsem videika z „povodňové“ Otavy, z roku 2009. Tak dám na konec, pro porovnání…  Pro méně bystré: Horší obraz, ale více vody:-)))  Jóóó, to byla voda jako víno…:-)))  A na řece ani noha, kromě nás…

Je tam vidět ten zrušený camp, jezy, které jsme jely i teď, camp v Katovicích atd.

 

Všem spoluvodákům děkujeme za fajn víkend s partou přátel, který jsme si hezky užili. Doufám, že byli spokojeni i ostatní:-)

Vyplouváme

Pauzička

Jez

Cestou

Další jez

Pohoda na jezu

A zase jez…

Eli nepustí mámu

Na Jezu s Nikčou

Opakovačka na jezu

Tobogán na jezu

Tobogán podruhé

Soulodění na pohodu…

Zase na jezu

Katovice

Čekání na autovodáky

Peřejky ke konci

 

A dále budou vzpomínkové záběry z Otavy z roku 2009.  To bylo o něco víc vody:-)) Tehdy jsem poprvé točil na vodě. Bohužel, až když jsem se otrkal mě napadlo točit na foťák. Škoda, že záběrů není více. A foťák nejde dát na hlavu:-)))

 

One thought on “Otava s dětmi 7.2013

  1. Byl to super víkend, díky, že jste nás s Niki vzali s sebou 🙂

Comments are closed.