Sraz Švagrů 2016

Sraz Švagrů 2016

Další tradiční akce – rodinný sraz Švagrů:-) Letos jsme se sešli u Znojma, v Lukově. Pěkný penzion a naprosto skvělé počasí. Sešli jsme se v hojném počtu. A zúčastnili se i 2 pejsani:-)

Níže je i videiko.

V pátek 20.5. 2016  jsme se sešli v Lukově. Cestou jsme projeli hezkým slejvákem s parádní duhou. Ta se holkám líbila:-) V Lukově to bylo bez deště. Počasí bylo naprosto skvělé, sluníčko a teplo kolem 28 °C.

Večer jsme poseděli, popovídali, popili a tááák. Ráno po snídani jsme vyrazili směr na vyhlášenou vinici Šobes. Což vyšlo i s návratem na celý den, cca 18 km. Cestou jsme viděli mnoho velkých ještěrek a pár hadů. A rojení včel.  Na Šobesu se nás pár zdrželo a několikrát jsme to otočili. A opravdu výživně jsme okoštovali výborné vínčo… :-))  Jsou tady pěkné výhledy na krajinu a na Dyji.

Zavzpomínal jsem, jak jsme tady byli s kamarády na kolech. Cestou zpět jsme se stavili na večeři. V podvečer pak byl zasloužený relax, opečení buřtíků, dětské hry, trampoška, houpajdy atd. Večer pokec u vína.  Na večer přijeli i Dušan s rodinou.

V neděli po snídani a předání pokojů se někteří rozjeli k domovu. Část se nás vypravila na parádní vyhlídku na Hardegg, prohlídku části Železné opony, oběd v hospůdce a návrat k domovu…

Myslím, že jsme si všichni víkend hezky užili a uvidíme, kde se sejdeme za rok.