Čáry 2015

Čáry 2015

Jako každý rok se u nás sešli přátelé s dětmi na pálení čarodějnic. Letos byla účast trošku skromnější, než obvykle. Ale o to to bylo intenzívnější a delší:-)

Předpověď slibovala mizerné počasí. Ale nakonec bylo celkem dobře a ani jsme nezmokli:-)  Vyjížďku na kole 1.května jsme zrušili.

Na Čarodějnice jsme tradičně a klasicky roztopili gril a pogrilovali masíko, zapálili oheň a upálili čarodějnici. Pojedli jsme, popili, poklábosili. Je to taková první letošní akce. Holkám jsem postavil stan, tak Klárka s Andrejkou spaly ve stanu. Eliška se bála, tak šla raději do postele:-))

Druhý den jsme vyrazili do Úštěka, prošli si Šatlavu, město, u rybníka atd. Stavili jsme se na oběd.  S dětmi jsme si našli i pokládek. Po návratu domů jsme si upekli buřty. Všichni jsme byli pěkně zmordovaní.

V sobotu jsme vyrazili na celý den do Mirákula. Bylo nádherně, sluníčko.  To byly děti nadšené a den utekl raz dva:-) Dětem se ani nechtělo domů. Večer jsme si s dětmi ještě zajely na noční strašidelný pokládek.

V neděli po snídani jsme se rozloučili s Cipísky a ti frčeli k domovu.

Delší čárový víkend se opravdu vydařil, hlavně děti si ho užily. Měly vjemů a zážitků haba děj:-))

Takže zase za rok na Čárách…